Agency MM Health Cerustop ušné olej v spreji 10 ml

Značka: Agency MM Health Náš kód: 100002272144

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Agency MM Health Cerustop ušné olej v spreji 10 ml

Cerustop ušné olej v spreji slúži na odstraňovanie prebytočného alebo stvrdnuté ušného mazu zo zvukovodu a na prevenciu zápalov vonkajšieho zvukovodu. Celý popis

5

5 € vrátane DPH

Náš kód: 100002272144

Popis

Popis produktu

Cerustop ušné olej v spreji slúži na odstraňovanie prebytočného alebo stvrdnuté ušného mazu zo zvukovodu a na prevenciu zápalov vonkajšieho zvukovodu.

Zloženie:

kaprylová / kaprinový triglyceridov, parafínový olej, isostearyl isostearát, mandľový olej, PEG-40 peroleát sorbitanu, BHA / BHT, vitamín E

Dávkovanie:

Na odstránenie prebytočného alebo stvrdnuté ušného mazu odporúčame nastriekať do vonkajšieho zvukovodu:

  • dospelí: 2–3 streky,
  • deti: 1–2 streky.

Aby ste zabránili vytekaniu prebytočného ušného oleja, upchajte ucho malým vatovým tampónom, pričom tampón musíte do ucha vložiť len voľne a nikdy ho nesmiete zatlačiť dovnútra zvukovodu. Po cca 10 minútach pôsobenia ucho šetrne vypláchnite teplou vodou, pokiaľ možno s pomocou ručnej sprchy.

Pri silne zatvrdnutí mazu odporúčame celý postup niekoľkokrát zopakovať.

Pre dokonalé vyčistenie ušnice niekoľkokrát nastriekajte Cerustop ušný olej na vatový tampón as jeho pomocou utrite priľnuté ušný maz, špinu a kožné lupiny na ušnom laloku. Po umytí vodou vysušte ušnicu suchým uterákom.

Balenie:

10 ml

Upozornenie:

Zdravotnícky prostriedok. Je určený pre dospelých a deti od 3 rokov. Po prvom použití nepoužívajte dlhšie ako 8 týždňov. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia spreje a peny
Časti tela a problematiky Sluch, Sluch, uši