U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky na sluch, uši. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky na sluch, uši doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky na sluch, uši alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Wolfberry Ginkgo biloba bylinný čaj 50 g
2x

Wolfberry Ginkgo biloba bylinný čaj 50 g

2,10 €

Ginkgo biloba bylinný čaj 50g Wolfberry sa vďaka svojmu zloženiu používa na prípravu čaju, ktorý mnohí vyhľadávajú počas stresového obdobia, podporuje totiž prekrvovanie mozgu a tým má blahodarný vplyv na nervový systém.

Partner: Vivantis
Energy Droserin 50 ml

Energy Droserin 50 ml

15,90 €
14,70 €

Bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém Droserin s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody žriedla Podhájska ovplyvňuje a harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu pľúc, hrubého a tenkého čreva, srdca, pečene, žalúdka a tým i stavy, ktoré sa spájajú s nedostatočnou fun

Partner: Vivantis
Simply you AurisClean ušný sprej 15 ml

Simply you AurisClean ušný sprej 15 ml

7,20 €
6,80 €

AurisClean ušný sprej Da Vinci Academia je prostriedok určený na odstraňovaní nánosu ušného mazu a zamedzovanie jeho hromadeniu. Po aplikácii prípravku do vonkajšieho zvukovodu sa uvoľňuje aktívny kyslík, ktorý napomáha odstraňovať nadmerný ušný maz.

Partner: Vivantis