Yes Intímny lubrikačný gél na báze oleja 80 ml

Značka: Yes Náš kód: 100004678496

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Yes Intímny lubrikačný gél na báze oleja 80 ml

Prírodné lubrikačný gél na báze rastlinných olejov, vyrobený z certifikovaných organických surovín, ktoré prirodzene zvláčňujú a zvlhčujú pokožku. Je možné ho použiť ako intímne lubrikant, alebo ako olej na intímnu masáž. Celý popis

14.5

14,50 €

Náš kód: 100004678496

Popis

Popis produktu

Prírodné lubrikačný gél na báze rastlinných olejov, vyrobený z certifikovaných organických surovín, ktoré prirodzene zvláčňujú a zvlhčujú pokožku. Je možné ho použiť ako intímne lubrikant, alebo ako olej na intímnu masáž.

Je hypoalergénny bez obsahu glycerínu alebo umelých látok, ktoré by negatívne pôsobili na pokožku. Svojim prírodným zložením ju naopak pomáha regenerovať a upokojovať, preto nie je nutné gél po použití oplachovať. Ponúka dlhotrvajúci účinok a je vhodný pre každodenné použitie.

Tento lubrikant je možné použiť so silikónovými pomôckami, ale nie je kompatibilná s kondómami. Na použitie s kondómami zvoľte variant na vodnej báze.

Zloženie:

Olej z mandľovníka všeobecnej, olej zo semien slnečnice, tuk zo semien kakaovníka, včelí vosk, prírodný Tocopherols (vitamín E)

Balenie:

80 ml


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Štítok Bio
Časti tela a problematiky Lubrikačné gély, Pomôcky pre sexuálny život