Wolfberry Maca extrakt 180 kapslí

Značka: Wolfberry Náš kód: 100004037544

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Wolfberry Maca extrakt 180 kapslí

Maca extrakt 10: 1 Wolfberry 89g 180 kapslí. Praktické kapsule, ktoré podporujú fyzické a duševné zdravie, vytrvalosť, vitalitu, plodnosť, sexualitu a hormonálny systém pri menopauze. Celý popis

14.2

14,20 € vrátane DPH

Náš kód: 100004037544

Popis

Popis produktu

Maca extrakt 10: 1 Wolfberry 89g 180 kapslí. Praktické kapsule, ktoré podporujú fyzické a duševné zdravie, vytrvalosť, vitalitu, plodnosť, sexualitu a hormonálny systém pri menopauze.

Podľa peruánskych domorodcov pôsobí maca ako afrodiziakum ako u mužov, tak u žien, posilňuje imunitný systém, zvyšuje energiu, zmierňuje fyzickú a duševnú únavu. Je zdrojom fytoestrogénu, podporuje fyzické a duševné zdravie, vitalitu, vytrvalosť, plodnosť, sexualitu a hormonálny systém pri menopauze.

Maca extrakt je vyrobený z rastliny Lepidium meyenii, ktorá rastie v peruánskych Andách v nadmorských výškach od 3500 m. Mace vyhovuje skalnatá, pre väčšinu iných rastlín veľmi nehostinná pôda v extrémnych vysokohorských klimatických podmienkach. Poľnohospodári síce skúšali túto plodinu pestovať aj v inom prostredí, ale zistilo sa, že nikde inde nemá rovnaké zloženie hypokotylom a živín, takže nemá rovnaké účinky na ľudský organizmus ako tá, ktorá rastie v peruánskych Andách.

Mace sa vďaka jej vlastnostiam hovorí celkom oprávnene peruánsky ženšen, alebo peruánska viagra. Konzumujú sa jej korene, ktoré sú béžovej farby a tvarom aj veľkosťou sa podobajú reďkvičkám. Macu si domorodci po celé tisícročia cení nielen pre jej výživové vlastnosti, ale považujú ju hlavne ako jednu z najdôležitejších liečivých rastlín. Táto super potravina má mierne sladkastú a korenistú chuť a obsahuje celý rad vitamínov a minerálov.

Wolfberry Maca extrakt 10: 1 je vyrobený z rastlín bez genetickej modifikácie. Praktické kapsuly oválneho tvaru majú neutrálnu chuť a vôňu a umožňujú pohodlné dávkovanie, ktoré oceníte nielen na cestách.

Nutričné hodnoty na 100g: Energia: 1594 kJ / 375 kcal; Tuky: 0.5 g – z toho nasýtené mastné kyseliny 0.01 g; Sacharidy: 91.9 g – z toho cukry 27.15 g; Bielkoviny: 1.85 g; Soľ: 0.0 g; Vláknina: 4.2 g;

Prídavné látky:

Extrakt 10: 1 z koreňa macy peruánskej 400 mg + želatínová kapsula 95 mg

Dávkovanie:

1–2 kapsule, ktoré je potrebné dobre zapiť vodou, alebo inou tekutinou.

Balenie:

180 kapsúl (89,1 g)

Krajina pôvodu: Peru
Vyrobené: Slovenská republika

Upozornenie:

Jedná sa o doplnok stravy, ktorý nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti a dojčiace matky.

skladovanie:
Pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste

Alergény: Bez alergénov


Zloženie v 1 kapsuli:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Maca (Žerucha peruánska, Lepidium meyenii, extrakt) 400 mg
Fyzické a duševné zdravie
plodnosť
Vytrvalosť, vitalita
sexualita
Hormonálny systém – menopauza Zdroj fytoestrogénu
Maca (Žerucha peruánska, Lepidium meyenii)
Fyzické a duševné zdravie
plodnosť
Vytrvalosť, vitalita
sexualita
Hormonálny systém – menopauza Zdroj fytoestrogénu

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia tablety, kapsule, kapsuly
Štítok Bez laktózy, Bez lepku, Bez přidaného cukru
Časti tela a problematiky Afrodiziaka, libido, Ajurvédska medicína, Duševné zdravie, myseľ, nálada, Energia, vytrvalosť, vitalita, Hormonálna rovnováha, Klimaktérium, menopauza, Sexuálne zdravie, plodnosť, Spermie, Vaječníky, Zdravie mužského ústrojenstva, Zdravie ženského ústrojenstva