NaturComp Lady-Comp - prirodzená antikoncepcia

Značka: NaturComp Náš kód: 100002751929

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmoSplátky bez navýšenia

NaturComp Lady-Comp - prirodzená antikoncepcia

Lady-Comp je inteligentný minipočítač slúžiace k prirodzenej kontrole počatia pomocou merania rannej telesnej teploty v ústach. Meranie je jednoduché, presné, rýchle a spoľahlivé. Celý popis

465.1
465,10 € vrátane DPH

Náš kód: 100002751929

Popis

Popis produktu

Lady-Comp je inteligentný minipočítač slúžiace k prirodzenej kontrole počatia pomocou merania rannej telesnej teploty v ústach. Meranie

je jednoduché, presné, rýchle a spoľahlivé.

Ak chcete úplne prirodzeným spôsobom predchádzať počatia alebo naopak optimálne naplánovať vaše tehotenstvo bez zásahu akýchkoľvek hormonálnych preparátov, je pre vás Lady-Comp úplne jasnou voľbou.

Lady-Comp sa zoznámi s vaším individuálnym cyklom a spoľahlivo určí vašu plodnosť pre najbližších 24 hodín. Bezpečne a spoľahlivo tak zistíte svoje plodné a neplodné dni počas 60 sekúnd, bez toho aby ste zaťažovali svoje telo akýmikoľvek vedľajšími účinkami.

Lady-Comp bol skonštruovaný tímom gynekológov, programátorov a inžinierov na základe najnovších poznatkov z oblasti prirodzeného plánovania rodiny a veľkého množstva štatistických dát pochádzajúcich z klinických výskumov za posledných 25 rokov.

Ako Lady-Comp funguje?

Lady-Comp meria bazálnu teplotu v ústach s presnosťou na stotiny stupňa Celzia. Tieto dáta spoločne s informáciou o menštruácii uchováva a porovnáva so štatistickými údajmi viac ako 1 milióna cyklov. Namerané teploty sú vyhodnotené počítačom a poskytnú vám výsledok v tej najjednoduchšej možnej podobe: zelené svetlo znamená neplodné dni, červené svetlo dni plodné, žlté svetlo fázy učenia (neistota). A na tieto údaje sa môžete spoľahnúť už od prvého dňa! Spoľahlivosť v určení plodných a neplodných dní je 99,3% (Pearl Index 0,7). Lady-Comp správne vyhodnocuje aj komplikované a nepravidelné cykly, identifikuje a eliminuje nepravdepodobná meranie teploty (napr. horúčka).

V prístroji je uložený celkový počet meraných cyklov, priemerná dĺžka jedného cyklu, priemerné navýšenie teploty v cykle, priemerný počet dní so zvýšenou teplotou, počet anovulačných cyklov, rozsah ovulácie v plus mínus dňoch. Tieto dáta si môžete prezerať priamo v prístroji alebo požiadať distribútora o ich vytlačenie.

Ukazovateľ tehotenstva u Lady-Comp:

Lady-Comp ukazuje pravdepodobné tehotenstvo od 15. dňa po možnom oplodnení súčasne blikajúcim červeným, žltým a zeleným svetlom. Tehotenstvo je potvrdené od 18.

dňa po počatí pomocou súčasne svietiaceho červeného, žltého a zeleného svetla.

Lady-Comp:
 • možnosť náhľad plodnosti v minulosti, súčasnosti aj prognóza do budúcnosti,
 • možnosť zapisovať osobné údaje,
 • možnosť stiahnutia a tlače dát,
 • pracuje s nabíjacími akumulátormi AAA,
 • možnosť update Lady-Comp na Lady-Comp baby.
Lady-Comp je vhodný aj pre:
 • ženy pracujúce na smeny,
 • ženy s nepravidelným menštruačným cyklom,
 • ženy s malými deťmi (nočné vstávanie),
 • ženy, ktoré často cestujú.

Tabuľka porovnaní prístrojov Natu rComp :

Natu rComp „src =“ http://www.vivantis.cz/…urcomp-1.jpg „alt =“ Tabuľka porovnaní prístrojov Natu rComp „width =“ 580 „height =“ 1029 "/ >

mgr. Margit Slimáková, Ph.D.. odporúča:

Technické parametre:

 • rozmery prístroja: priemer 9 cm, výška cca 2,7 cm,
 • hmotnosť prístroja: 130 g vrátane batérií,
 • prístroj funguje na 2 AAA akumulátory alebo batérie.
Ako používať:

Denné spoľahlivé meranie teploty je podstatou fungovania počítača. Čím pravidelnejšie a dlhšie budete teplotu merať, tým rýchlejšie prístroj porozumie vášmu osobnému cyklu. Lady-Comp vzbudí pomocou signálu. Stlačením akéhokoľvek tlačidla signál zastavíte. Symbol teplomeru svieti a prístroj je pripravený na meranie. Zasuňte teplomer pod jazyk, dozadu vpravo alebo vľavo od uzdičky a zavrite ústa. Pre začatie merania teploty stlačte ktorékoľvek tlačidlo. Teplomer bliká. Meranie teploty trvá asi 60 sekúnd. Na displeji sa objavujú práve merané hodnoty od 34,50 do 41,00 ° C. Ukončenie merania sa ohlási signálom a nameraná teplota sa objaví na displeji.

 

Prístroj vypočítava priebeh ďalšieho cyklu a tým aj plodnosť na podklade predchádzajúcich dát. Zvýšenie teploty spôsobené nachladnutím, horúčkou, nedostatkom spánku, nadmernou konzumáciou alkoholu a / alebo konzumáciou liekov ovplyvňujúcich teplotu nie je prirodzené a počítače ho vyhodnotí ako „abnormálne“. Všeobecne odporúčame pri horúčke, užívaní termických liekov alebo po „búrlivých nociach“ vynechať ranné meranie teploty a nedodávať tak počítaču abnormálne hodnoty.

Balenie:
 • inteligentný počítač Lady-Comp s teplotným senzorom,
 • 2 AAA akumulátory,
 • cestovná taštička,
 • návod na použitie v slovenskom jazyku,
 • USB kábel na sťahovanie dát.
Upozornenie:

Prístroj Lady Comp bol klinicky testovaný. Krajina pôvodu Nemecko.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia ostatné
Časti tela a problematiky Antikoncepcia, Ovulačné testy, Plánované počatie, Prirodzená antikoncepcia, Tehotenské a ovulačné testy, Tehotenské testy