Epigemic Genistein Epigemic® 30 kapslí

Značka: Epigemic Náš kód: 100004197875

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Epigemic Genistein Epigemic® 30 kapslí

Genistein Epigemic ® vďaka svojim pozitívnym účinkom vám pomôže zvládnuť nepríjemné príznaky období menopauzy, podporí vašu vitalitu a pomôže udržať v kondícii vaše kosti a cievy. Žiadna žena nevíta menopauzu s otvorenou náručou. Celý popis

14.5

14,50 € vrátane DPH

Náš kód: 100004197875

Popis

Popis produktu

Genistein Epigemic ® vďaka svojim pozitívnym účinkom vám pomôže zvládnuť nepríjemné príznaky období menopauzy, podporí vašu vitalitu a pomôže udržať v kondícii vaše kosti a cievy. Žiadna žena nevíta menopauzu s otvorenou náručou. O nepríjemných symptómoch v tomto období kolujú takmer legendy, navyše sa výrazne zvyšuje riziko niektorých zdravotných problémov. Aj na menopauzu možno ale vyzrieť. Genistein prispieva k nasledujúcim účinkom: Pomáha udržať komfort v období menopauzy a regulovať nepríjemné symptómy, ako sú potenie, návaly horúčavy a podráždenie. Podporuje udržanie zdravia kostí. Pomáha udržať tonus pokožky. Podporuje normálny rast vlasov. Prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu. Podporuje redukciu vazomotorických symptómov spojených s menopauzou. Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne.

Balenie: 30 kapslí. Upozornenie: Doplnok stravy.
Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Sója (extrakt, obsahuje 40% izoflavónov) 20 mg
Inulín 180 mg
Hydroxypropyl) metylcelulóza (HPMC) 78 mg
Konzumácia s jedlom prispieva k obmedzeniu nárastu hladiny glukózy v krvi po tomto jedle, priaznivý účinok sa dosiahne konzumáciou 4 g HPMC ako súčasti jedla. Zapiť veľkým množstvom vody, aby sa zabezpečilo, že sa látka dostane do žalúdka.
Prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi, priaznivý účinok sa dosiahne konzumáciou 5 g HPMC ako súčasti jedla. Zapiť veľkým množstvom vody, aby sa zabezpečilo, že sa látka dostane do žalúdka.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia tablety, kapsule, kapsuly
Časti tela a problematiky Cievy, žily, Klimaktérium, menopauza, Kosti