Adiel Conceive Plus lubrikační gel ve 3 aplikátorech

Značka: Adiel Náš kód: 100007853460

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Adiel Conceive Plus lubrikační gel ve 3 aplikátorech

Vaginálny lubrikačný gél Conceive Plus zvyšuje životaschopnosť a pohyblivosť spermií a vytvára priaznivé podmienky v lone ženy pre úspešné splynutie s vajíčkom. Ako jediný gél na trhu obsahuje vápnik a horčík – telu prirodzené látky, ktoré pomáhajú udržať pohlavné bunky dlhšie životaschopné. Celý popis

12.4

12,40 € vrátane DPH

Náš kód: 100007853460

Popis

Popis produktu

Vaginálny lubrikačný gél Conceive Plus zvyšuje životaschopnosť a pohyblivosť spermií a vytvára priaznivé podmienky v lone ženy pre úspešné splynutie s vajíčkom. Ako jediný gél na trhu obsahuje vápnik a horčík – telu prirodzené látky, ktoré pomáhajú udržať pohlavné bunky dlhšie životaschopné. Tiež pomáha k optimálnemu pH prostredie v ženskom tele, aby sa spermie mohli správne pohybovať a zostali dlhšie aktívni. Zloženie:

Voda, hypromelóza, chlorid sodný, metylparabén, glycerol, fosforečnan sodný, chlorid draselný, dihydrogénfosforečnan sodný, chlorid horečnatý, chlorid vápenatý.

Ako používať:
  • Aplikujte primerané množstvo gélu pred alebo počas pohlavného styku.
  • Gél je vhodný pre každodenné použitie.
Balenie:

3 × 4 mg

Upozornenie:

Ak by sa objavili príznaky podráždenia, prestaňte gél používať. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia prípravky na mazanie
Časti tela a problematiky Lubrikačné gély, Sexuálne zdravie, plodnosť