Balzam na popraskanú pokožku
3,70 €

Balzam na popraskanú pokožku má aktívne látky, ktoré podporujú hojenie drobných praskliniek. Používa sa predovšetkým na starostlivosť o hrubú, popraskanú pokožku ak jej dlhodobému zmäkčenie a zvláčnenie. Prípravok obsahuje pachový absorbér. .

Medový krém na ruky
3,60 €

Medový krém na ruky sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty. Med je bohatý na bielkoviny, minerálne látky, vitamíny, enzýmy a ďalšie látky, ktoré napomáhajú vo výžive pleti. Medový krém je určený na ošetrenie rúk, ich regeneráciu a výžive.

Messinian Spa Krém na ruky a telo materská kašička & slamiha
10,50 €

Krém na ruce a tělo mateří kašička & smil s extra panenským olivovým olejem Kalamanta má hydratační, zklidňující a zvláčňující vlastnosti, které nabízejí vynikající péči i pro citlivou pokožku.  Tento třpytivý krém zanechá pokožku lesklou a hedvábnou.

TianDe Krém na ruky s mucínu slimákov 60 g
6,90 €

Krém na ruky s mucínu slimákov sa okamžite vstrebáva na vonkajšej a vnútornej strane dlaňou bez ďalšej manipulácie (masáž, poplácávání, roztieranie), tvorí neviditeľný ochranný film. Nezanecháva žiadne stopy na taške, oblečenie, dokladoch.

TianDe Krém na ruky s výťažkami NONI 80 g
5,40 €

Krém na ruky s výťažkami NONI obnovuje hydrolipidný film, navracia pokožke hladkosť a jemnosť. Okamžite hydratuje pokožku rúk, zabraňuje vysušovaniu a zamedzuje lúpanie pokožky. Pri pravidelnom používaní sa pokožka úplne prestane lúpať.