U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky na plesne. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky na plesne doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky na plesne alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Dr. Müller Tea Tree Oil intímna umývacia pena 150 ml
1x

Dr. Müller Tea Tree Oil intímna umývacia pena 150 ml

6,40 €

Tea Tree Oil intímna umývacia pena s olejom z čajovníka austrálskeho je určená na šetrné intímnej hygiene a zároveň prispieva k odstráneniu nežiaducich organizmov z povrchu kože a slizníc. Obsahuje zložky olivového a kokosového oleja, ktoré zabraňujú vysúšaniu pokožky.

Partner: Vivantis
Cannaderm Mycosin krém proti plesniam 30 g

Cannaderm Mycosin krém proti plesniam 30 g

6,60 €
6,50 €

Mycosin krém proti plesniam je zdravotnícky prostriedok vo forme emulzného krému, ktorý v mieste aplikácie na povrchu kože vytvára nepriaznivé prostredie pre rast a množenie kožných plesní a baktérií. Zastavuje rast 99,9% plesní a baktérií.

Partner: Vivantis
-21%
Allnature Propolis bylinné kvapky 50 ml
1x

Allnature Propolis bylinné kvapky 50 ml

5,20 €
4,10 €

Propolis bylinné kvapky chráni pred vírusmi, plesňami a baktériami, sú prírodným antibiotikom, stimulujú plodnosť u žien, hojí popáleniny a zranenia kože, podporujú rast nechtov. Propolis by sme neboli schopní vyrobiť bez pomoci včielok. Každá včielka ho totiž vie vyrobiť len veľmi málo.

Partner: Vivantis