Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Prípravky na pigmentové škvrny

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie Prípravky na pigmentové škvrny. Zaobstarajte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľate sa? Tovar z kategórie Prípravky na pigmentové škvrny doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Platiť môžete online, na dobierku alebo s MALL Pay (platba až za 30 dní).
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Prezrite si najnovší tovar zo sekcie Prípravky na pigmentové škvrny alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Upresniť parametre
Sanct Bernhard Krém na pigmentové a starecké škvrny s UV faktorom, 100ml iCollagen Beauty iCollagen Beauty, 6680 mg kolagénu z 11 zložiek (28 sáčkov)
Sanct Bernhard Krém na pigmentové a starecké škvrny s UV faktorom, 100ml

trápia Vás pigmentové škvrny? Tento krém Vás nielen chráni pred vznikom pigmentových škvŕn, ale účinne pomáha už vytvorené pigmentový škrvny redukovať – docieli rovnomerne sfarbenú pleť bez pigmentových škvŕn – pri pravidelnom používaní viditeľné účinky už po 4 týždňoch.

môžete mať 05.12 - 06.12

Partner: NATURonline
iCollagen Beauty iCollagen Beauty, 6680 mg kolagénu z 11 zložiek (28 sáčkov) iCollagen Beauty iCollagen Beauty, 6680 mg kolagénu z 11 zložiek (28 sáčkov)
iCollagen Beauty iCollagen Beauty, 6680 mg kolagénu z 11 zložiek (28 sáčkov)

Pokroková kombinácia 11 najkvalitnejších zložiek z ktorých 6 patrí medzi silné a významné antioxidanty, fungujúce v harmónii pre skrášlenie vašej pleti s anti-aging účinkom, ktoré zabezpečia zdravé fungovanie tela počas celého dňa.

môžete mať 06.12 - 07.12