ActiMaris NASAL Sprej na zápaly a infekcie 20 ml

ActiMaris NASAL Sprej na zápaly a infekcie 20 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
ActiMaris NASAL sprej je určený na hojenie, čistenie, zvlhčenie a upokojenie nosovej sliznice. Znižuje opuch a obnovuje nosovú priechodnosť. Napomáha čisteniu od hlienu, hnisu a chrást. Celý popis
10,50 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

29.9.2021 - 30.9.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100056475237

Popis

ActiMaris NASAL sprej je určený na hojenie, čistenie, zvlhčenie a upokojenie nosovej sliznice. Znižuje opuch a obnovuje nosovú priechodnosť. Napomáha čisteniu od hlienu, hnisu a chrást.
  • 100% prírodné
  • bez konzervantov
  • bez parfumácie
  • Pre celú rodinu

Vysoká účinnosť potvrdená Štátnym zdravotným ústavom!

NASAL Sprej je hypertonický roztok morskej vody s morskou soľou (1,2%), elektrolýzou z prírodných zložiek získaným chlórnanu sodného (NaOCl 0,04%) a kyselinou chlórnu (HOCl 0,004%). Obsahuje vysoko čistú ionizovanú vodu. Má zásadité pH. Neobsahuje žiadny pridaný chlór.

Zloženie:Voda, morská soľ, chlórnan sodný. Číry, bezfarebný, alkalický a hypertonický roztok morskej soli s charakteristickou vôňou. Obsahuje 1,2% morskej soli (sal maris), 0,04% NaOCl a 0,004% HOCl.Ako používať:ActiMaris NASAL Sprej je vhodný aj pre dlhodobé a opakované použitie. Nedráždi, je šetrný ku tkanivám. Alergici aj deti aplikáciu spreja všeobecne dobre znášajú. Prípravkom ActiMaris NASAL sprej sa nemôžete predávkovať a nemá žiadne systémové účinky. Používanie nevedie k rozvoju závislosti / návyku na roztok. Dlhodobým používaním nedochádza k zníženiu účinnosti lieku, nevzniká rezistencia baktérií.Balenie:20 mlUpozornenie:Uchovávajte mimo dosahu detí! Vyvarujte sa priameho kontaktu s farebnými textíliami – v prípravku obsiahnutý chlórnan sodný môže mať oxidačné alebo bieliace účinky! V prípade styku s farebnými textíliami tieto ihneď opláchnite vodou.