Rosenpharma Rosen Travel Aescín 7 šumivých tabliet

Rosenpharma Rosen Travel Aescín 7 šumivých tabliet

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Šumivé tablety Travel Aescín, je pomocník na cestách. Zmierňuje pocity ťažkých nôh pri dlhšom sedení a cestovanie. Okamžitý účinok vďaka vysokej rozpustnosti a rýchle vstrebateľnosti účinnej látky. Vstrebáva sa už z dutiny ústnej, pažeráka a žalúdka Praktické balenie na cesty. Celý popis
2,80 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera posledný 1 kus

29.9.2021 - 30.9.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100016484419

Popis

Šumivé tablety Travel Aescín, je pomocník na cestách. Zmierňuje pocity ťažkých nôh pri dlhšom sedení a cestovanie. Okamžitý účinok vďaka vysokej rozpustnosti a rýchle vstrebateľnosti účinnej látky. Vstrebáva sa už z dutiny ústnej, pažeráka a žalúdka Praktické balenie na cesty. Príjemná mrkvová príchuť.

Aescin neovplyvňuje pozornosť pri riadení!

Prídavné látky:

Soda bicarbona, uhličitan horečnatý, uhličitan vápenatý, karoténovej farbivo, aróma.

Dávkovanie:

1 tabletu rozpustite v pohári vody. Pri cestovaní vypite pred alebo počas cesty. V ostatných prípadoch čo najskôr pri vzniku ťažkostí. Užívajte maximálne 3 tablety denne.

Balenie:

7 šumivých tabliet.

Upozornenie:

Neužívajte pri ťažkých poruchách obličiek a alergiu na niektorú z obsiahnutých látok. Súčasné použitie s liekmi konzultujte s lekárom či lekárnikom. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy a deti do 15 rokov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte v pôvodnom obale pri izbovej teplote. Chráňte pred vlhkom. Aescin neovplyvňuje pozornosť pri riadení. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.


Složení v 1 tabletě:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Aescin 30 mg