Empower Supplements Hlíva PREMIUM 100 kapslí

Značka: Empower Supplements Náš kód: 100002544202

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje predajcaDoprava zadarmo

Empower Supplements Hlíva PREMIUM 100 kapslí

Hliva ustricová (Pleurotus ostreatus) je nielen veľmi chutná a obľúbená huba, ale predstavuje jeden z pilierov Tradičné čínskej medicíny. Extrakt hlivy ustricovej (Pleurotus ostreatus) s 30% podielom polysacharidov pre optimálny účinok. Celý popis

19.3

19,30 € vrátane DPH

Náš kód: 100002544202

Popis

Popis produktu

Hliva ustricová (Pleurotus ostreatus) je nielen veľmi chutná a obľúbená huba, ale predstavuje jeden z pilierov Tradičné čínskej medicíny. Extrakt hlivy ustricovej (Pleurotus ostreatus) s 30% podielom polysacharidov pre optimálny účinok. Podľa tohto učenia sa jej účinky vzťahujú k posilneniu peristaltiky a sleziny. Hliva PREMIUM, doplnok stravy, predstavuje čistý Extrém z plodnice s obsahom minimálne 30% polysacharidov.

Dávkovanie:

Užívajte 2–3 tobolky denne, 5 dní v týždni a 2 dni pauza alebo 3 týždne a 1 týždeň pauza Odporúčame užívať 20 minút pred jedlom, zapiť neperlivou vodou alebo čajom.

Balenie:

100 kapsúl á 300 mg extraktu

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte uvedené dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy použitia prípravku musí konzultovať so svojím lekárom. Ukladajte mimo dosahu malých detí.


Zloženie v 3 tobolkách:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Hliva ustricová (Pleurotus ostreatus, extrakt) 900 mg
polysacharidy 270 mg

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia tablety, kapsule, kapsuly
Štítok Bez lepku, Vege
Časti tela a problematiky Čínska medicína, Čínske huby