U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky na močový mechúr. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky na močový mechúr doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky na močový mechúr alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Salvia Paradise Kozinec blanitý kapsule (Veľkosť 120 ks)
5x

Salvia Paradise Kozinec blanitý kapsule

16,20 €

100% čistý Kozinec blanitý koreň kapsule bohaté na antioxidanty a adaptogény pre zdravie našej imunity, ciev, srdca, močových ciest, kĺbov, ale aj pre kondíciu spermií a prirodzenú menštruáciu a menopauzu.

Partner: Vivantis
Salvia Paradise Lapacho kôra kapsule (Veľkosť 60 ks)

Salvia Paradise Lapacho kôra kapsule

10,60 €

100% čistej Lapacho (lapače) kôra v kapsuliach bohatá na antioxidanty pre zdravie našich močových ciest, imunity, pre udržanie si správneho krvného tlaku, spánku, pre relaxáciu a podporu odpočinku.

Partner: Vivantis
Salvia Paradise Kozinec blanitý koreň mletý 100g
8x

Salvia Paradise Kozinec blanitý koreň mletý 100g

7,90 €

100% čistý Kozinec blanitý jemne mletý koreň bohatý na antioxidanty a adaptogény pre zdravie našej imunity, ciev, srdca, močových ciest, kĺbov, ale aj pre kondíciu spermií a prirodzenú menštruáciu a menopauzu.

Partner: Vivantis
Wolfberry Kotvičník bylinný čaj 50 g

Wolfberry Kotvičník bylinný čaj 50 g

2,50 €

Kotvičník bylinný čaj 50g Wolfberry je ideálna pre prípravu odvaru s príjemnou, bylinnú vôňu. Má svetlú, žltozelenú farbu a chuť je trochu drsnejší a horkastá, možno ju však zjemniť medom či iným sladidlom.

Partner: Vivantis
NUTRICIUS URO - Manosa 40 tbl.
1x

NUTRICIUS URO - Manosa 40 tbl.

8,60 €

URO – Manosa je prípravok, ktorého používanie prispieva k vylučovaniu D-manózy obličkami do moču v nezmenenej forme. D-manóza sa viaže na povrch baktérií Escherichia coli a následne odchádza močom z tela von. Escherichia coli je najčastejším pôvodcom infekcie močových ciest.

Partner: Vivantis
Natural Medicaments Mumio 250 mg 90 tabliet
7x

Natural Medicaments Mumio 250 mg 90 tabliet

14,90 €

Mumio je horská živica nazývaná aj „Slzy hôr“ alebo „Čierne zlato“ . Jedná sa o vzácnu prírodnú látku, ktorá sa nachádza iba v niektorých pohoriach, ako sú Himaláje a pohoria Altaj v ťažko dostupných skalách, jaskyniach a prasklinách. Slovo „mumio“ pochádza z gréčtiny s významom „uchovávajúce telo“.

Partner: Vivantis
Purus Meda Chlanydyl Extra PM 60 tablet
3x

Purus Meda Chlanydyl Extra PM 60 tablet

16,50 €

Chlanydyl Extra PM má z dôvodu legislatívy po 14tich rokoch na trhu NOVÉ MENO, ale všetko ostatné zostáva! Táto očistná kúra pre vaše telo podporuje prirodzenú imunitu, obsahuje viac bylinných extraktov ako základná verzia Chlanydyl PM.

Partner: Vivantis