Prípravky na mikrocirkuláciu krvi

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky na mikrocirkuláciu krvi. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky na mikrocirkuláciu krvi doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky na mikrocirkuláciu krvi alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Salvia Paradise Lapacho kôra kapsule (Veľkosť 60 ks)

Salvia Paradise Lapacho kôra kapsule

10,60 €

100% čistej Lapacho (lapače) kôra v kapsuliach bohatá na antioxidanty pre zdravie našich močových ciest, imunity, pre udržanie si správneho krvného tlaku, spánku, pre relaxáciu a podporu odpočinku.

Partner: Vivantis
Salvia Paradise Srdcovník vňať (Veľkosť 70 g)

Salvia Paradise Srdcovník vňať

2,90 €

Srdcovník obyčajný sa používa pre podporu kardiovaskulárneho zdravia, prispieva tiež k udržaniu normálnych funkcií dýchacieho aparátu, bol zaznamenaný blahodarný vplyv na nervovú sústavu. U žien srdcovník udržuje menštruačný a predmenštruačný pohodlie.

Partner: Vivantis
MEDISTIK DUAL stick 58 g
3x

MEDISTIK DUAL stick 58 g

17 €

Extra silný kanadský masážny gél tuhej konzistencie s HOT & COLD efektom, s 46 % aktívnych látok na unavené svaly a kĺby, chrbát, krčnú chrbticu, ramená, lakte, kolená. Najsilnejší prípravok dostupný bez lekárskeho predpisu. Praktické balenie umožňuje jeho aplikáciu priamo z obalu.

Partner: MEDISTIK.SK
MEDISTIK DUAL sprej 118 ml
3x

MEDISTIK DUAL sprej 118 ml

17 €

Kanadský sprej s rýchlym účinkom a HOT + COLD efektom s 22 % aktívnych látok na unavené svaly a kĺby, chrbát, krčnú a bedrovú chrbticu, ramená, lakte, kolená, obohatený o vyživujúce zložky. Prípravok prispieva k úľave a regenerácii unavených svalov a kĺbov. Umožňuje rýchlu a bezpečnú aplikáciu.

Partner: MEDISTIK.SK
Wolfberry Ginkgo biloba bylinný čaj 50 g
2x

Wolfberry Ginkgo biloba bylinný čaj 50 g

2,10 €

Ginkgo biloba bylinný čaj 50g Wolfberry sa vďaka svojmu zloženiu používa na prípravu čaju, ktorý mnohí vyhľadávajú počas stresového obdobia, podporuje totiž prekrvovanie mozgu a tým má blahodarný vplyv na nervový systém.

Partner: Vivantis
-19%
Yaomedica Uvoľnenie opory 50 ml
1x

Yaomedica Uvoľnenie opory 50 ml

12,50 €
10,10 €

Uvoľnenie opory je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny uvoľňuje Xue Yu (stagnácie krvi) v oblasti bedier. Uvoľnenie opory zároveň posilňuje Shen (obličky) a zameriava sa na Bi Zheng, teda vylúčenie vetru a vlhkosti z tela.

Partner: Vivantis
Energy Celitin 90 tob.
1x

Energy Celitin 90 tob.

15,60 €

Vyvážený pomer účinných látok prípravku Celitin pôsobí priaznivo predovšetkým na oblasti mozgu, ktoré sa zúčastňujú procesov dlhodobého plánovania, sústredenia a pozornosti. Bioinformácie obsiahnuté vo výrobku harmonizujú s ostatnými účinnými zložkami a jemnými energiami informačného poľa organizmu.

Partner: Vivantis
-29%
Pharma Activ ProTunnel GEL 75 ml

Pharma Activ ProTunnel GEL 75 ml

10,70 €
7,50 €

ProTunnel GEL je regeneračný gél na namáhané ruky a nohy, jeho bohaté zloženie s obsahom vitamínu B6 (pyridoxín hydrochlorid) a aktívnej formy vitamínu B6 (pyridoxal-5-fosfát) vyživujú pokožku do hĺbky a napomáhajú obnovovať tak prirodzený zdravý stav pokožky.

Partner: Vivantis