Walmark GinkoPrim Max 60 tbl.
11,20 €

GinkoPrim Max obsahuje vysoko kvalitný extrakt ginkgo biloba pre lepšiu mozgovú aktivitu obohatený o DMAE a magnézium.

Energy Celitin 90 tob.
13,10 €

Vyvážený pomer účinných látok prípravku Celitin pôsobí priaznivo predovšetkým na oblasti mozgu, ktoré sa zúčastňujú procesov dlhodobého plánovania, sústredenia a pozornosti. Bioinformácie obsiahnuté vo výrobku harmonizujú s ostatnými účinnými zložkami a jemnými energiami informačného poľa organizmu.

Salvia Paradise Lapacho kôra
2,90 €

100% čistej Lapacho (lapače) kôra bohatá na antioxidanty pre zdravie našich močových ciest, imunity, pre udržanie si správneho krvného tlaku, spánku, pre relaxáciu a podporu odpočinku.

Salvia Paradise Praslička roľná vňať
2,30 €

100% čistá Praslička roľná vňať pre zdravie našich močových ciest, pečene, srdca, ciev, dýchacieho ústrojenstva, kože, vlasov, nechtov, kostí, kĺbov. Pre udržanie si zdravé odolnosti a pre osvieženie nášho tela.

NUTRISTAR Brahmi Plus 60 cps.
10 €

Brahmi Plus podporuje normální činnost mozku a paměti. Má vliv na koncentraci a zlepšení kognitivních schopností.

Allnature Lapacho 50 g
2,10 €

Lapacho, známe tiež ako „nápoj Inkov“, podporuje normálnu činnosť obličiek, prispieva k regulácii krvného tlaku a priaznivo ovplyvňuje mikrocirkuláciu. Pomáha posilňovať prirodzenú obranyschopnosť a zvyšuje kvalitu spánku. Pôsobí ako antioxidant.

Liposomal Vitamín B12 60 ml
18,80 €

Novinka

Lipozomálne vitamín B12 je vhodný pre celú rodinu. Lipozomálne transportný systém v kombinácii s bioaktívnou formou vitamínov B12 ponúka ideálne vstrebateľnosť a účinok.

MeCelium - Reishi, Shiitake, Maitake, Blazei, 30 kapsúl
21,10 €

Doplnok stravy MeCelium je zmesou mycélia (podhubie) 4 známych čínskych húb: Reishi, Shiitake, Maitake a Blazei v rastlinnej kapsuli. Každá kapsula obsahuje až 160 mg extraktu z mycélia AHCC (Active Hexose Correlated Compound). .

Pharma Activ Carpal caps 60 kapslí
9 €

Carpal caps – Vitamín B6 prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a k normálnemu metabolizmu homocysteínu. Čierne korenie pomáha udržiavať obeh v jemných krvných cievach a kapilárach. Astaxantín pomáha udržiavať normálny stav kĺbov, šliach a spojivového tkaniva.

Pharma Activ Carpal Gel 75 ml
11,10 € 9,70 €

Carpal Gél je regeneračný gél na namáhané ruky a nohy, jeho bohaté zloženie s obsahom vitamínu B6 (pyridoxín hydrochlorid) a aktívnej formy vitamínu B6 (pyridoxal-5-fosfát) vyživujú pokožku do hĺbky a napomáhajú obnovovať tak prirodzený zdravý stav pokožky. .

Salvia Paradise Lapacho AF tinktúra
5,90 €

100% čistej lapače kôra tinktúra s 0% alkoholu bohatá na antioxidanty pre zdravie našich močových ciest, imunity, pre udržanie si správneho krvného tlaku, spánku, pre relaxáciu a podporu odpočinku. .

Salvia Paradise Lapacho kôra kapsule
12,90 €

100% čistej Lapacho (lapače) kôra v kapsuliach bohatá na antioxidanty pre zdravie našich močových ciest, imunity, pre udržanie si správneho krvného tlaku, spánku, pre relaxáciu a podporu odpočinku.

Salvia Paradise Praslička roľná kapsule
8,60 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Praslička roľná vňať v kapsuliach pre zdravie našich močových ciest, pečene, srdca, ciev, dýchacieho ústrojenstva, kože, vlasov, nechtov, kostí, kĺbov. Pre udržanie si zdravé odolnosti a pre osvieženie nášho tela.

Simply you GINKGOMAX + Lecitín 90 tob. + 30 tob. ZADARMO
15,50 €

GINKGOMAX + Lecitín je doplnok stravy, ktorý podporuje normálnu mozgovú činnosť . GINKGOMAX + Lecitín je unikátny svojim vysokým obsahom štandardizovaného extraktu Ginkgo biloby a tiež vysokým obsahom lecitínu.

Vito life Beta glukan 360 mg, 100 tobolek
13,50 €

Betaglukan znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Prirodzene nájdeme betaglukány predovšetkým v jačmeni a ovse, ale napríklad aj v obilí, pekárenských kvasinkách, morských riasach či bunkových stenách húb.

Wolfberry Ginkgo biloba bylinný čaj 50 g
1,70 €

Ginkgo biloba bylinný čaj 50g Wolfberry sa vďaka svojmu zloženiu používa na prípravu čaju, ktorý mnohí vyhľadávajú počas stresového obdobia, podporuje totiž prekrvovanie mozgu a tým má blahodarný vplyv na nervový systém.