Klas LKVB6 90 tbl.
21,70 € 20,50 €

LKVB6 je vysoko účinný preparát, ktorý harmonizuje metabolizmus.

TEREZIA COMPANY Gluregul 60 kapslí
9,40 €

Prípravok GLUREGUL je kombinácia huby a rastlín priaznivo pôsobiacich na hladinu cukru v krvi. Je vhodný aj pre osoby, ktoré riešia glukózovú toleranciu a nadváhu. Chebule srdcovitá pomáha regulovať hladinu cukru v krvi. Podporuje očistný účinok močových ciest.

Advance nutraceutics Diaben 60 kapsúl
11,50 €

Doplnok stravy Diaben je prírodný produkt vhodný ako doplnok diétneho režimu pri zvýšenej alebo hraničnej hladine cukru v krvi.

Salvia Paradise Nopál - Opuncie prášok
3,60 €

Nopál jemne mletý prášok je tradičný mexický kaktus, modernou vedou objavený len nedávno. Obsah endemických látok z neho robí superpotravinu budúcnosti.

GreenSwan GS Megalecitin 1325, 130 kapslí v plechové krabičce
8,30 €

GS Megalecitin 1325 mg je silný lecitín vyrobený z geneticky nemodifikovanej sóje (GMO-free). Lecitín je telu vlastná látka a je dôležitou súčasťou každej bunky ľudského tela. Prípravok je vo forme mäkkých želatínových kapsúl, ktoré zaisťujú vysokú vstrebateľnosť. .

Chlorella Centrum Chlorella Pura 500 g
53 €

Chlorella Pura predstavuje najčistejšiu formu zelenej sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa. Chlorella Pura sú 100% prírodné tablety pre očistu organizmu, podporu normálnej funkcie imunitného systému a zlepšenie celkovej kondície. .

Allnature Orech čierny a kráľovský bylinné kvapky 50 ml
5,20 € 3,70 €

Orech čierny a kráľovský bylinné kvapky bojujú proti nechutenstvu, napomáhajú dobrému tráveniu, znižujú hladinu cukru v krvi, bráni vypadávaniu vlasov. Orech kráľovský a orech čierny k nám do Európy priviezli moreplavci z krajín za veľkou mlákou už v 17. storočí.

Allnature Púpava koreň 40 g
2,10 €

Púpava koreň podporuje normálnu činnosť pečene a pozitívne ovplyvňuje metabolizmus sacharidov. .

Allnature Šišák bajkalský bylinné kvapky 50 ml
5,20 € 3,70 €

Šišák bajkalský bylinné kvapky podporujú funkciu kardiovaskulárneho systému, regulujú hladinu cholesterolu a cukru v krvi, posilňujú imunitný systém, upokojujú a posilňujú psychiku, zlepšujú spánok a urýchľujú zaspávanie. Šišak bajkalský sa v čínskej tradičnej medicíne používa od nepamäti.

Altevita BIO Triphala 60g
6,49 €

Triphala je najznámejšia a najúčinnejšia kombinácia na vnútorné prečistenie a tiež regeneráciu či obnovu organizmu.

Body Wraps Body Pills Fat Killer 60 tabliet
18,80 €

BW Pills Fat Killer – Spaľovač tukov. Špičkový výrobok s optimálnou zmesou L-karnitínu, zeleného čaju a chrómu pre podporu metabolizmu a udržiavanie normálnej glykémie. Jedná sa o extrémne silný viaczložkový spaľovač (spaľovač tukov) pre účinnú redukciu telesného tuku. .

Klas Lecitin plus 100 tobolek
7,50 €

Lecitín plus je súčasťou skoro všetkých bunkových stien v organizme. Je podstatný pre tvorbu biomembrán. Zúčastňuje sa aktívne ako anabolické výmeny lipidov (syntéza a rozdeľovanie lipidov), tak katabolické výmeny tukov (výstavba, prestavba lipidov).

Salvia Paradise Gymnema lesné kapsule BIO
13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Gymnema list kapsule v BIO kvalite pre našej hmotnosť, metabolizmus cukrov, tukov, k udržaniu zdravej hladiny cukru v krvi.

Salvia Paradise Triphala - zmes 3 plodov kapsule
14,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Triphala je zmes troch plodov a to: Amalaki, Haritaki a Vibhitaki. Triphala je tradičná kombinácia plodov troch rastlín starej indickej medicíny – ajurvédy.

Vito life Eleuterokok, 100 kapsúl
9,40 €

Eleuterokok sú využívané jednak ako okrasné záhradné rastliny, jednak v bylinkárstvo. Jedná sa potom najmä o eleuterokok ostnatý, ktorému sa hovorí sibírsky ženšen či ženšen nepravý.