Klas LKVB6 90 tbl.
20,50 €

LKVB6 je vysoko účinný preparát, ktorý harmonizuje metabolizmus.

Allnature Púpava koreň 40 g
1,90 € 1,80 €

Akcia

Púpava koreň podporuje normálnu činnosť pečene a pozitívne ovplyvňuje metabolizmus sacharidov. .

GreenSwan GS Megalecitin 1325, 130 kapslí v plechové krabičce
8,50 €

GS Megalecitin 1325 mg je silný lecitín vyrobený z geneticky nemodifikovanej sóje (GMO-free). Lecitín je telu vlastná látka a je dôležitou súčasťou každej bunky ľudského tela. Prípravok je vo forme mäkkých želatínových kapsúl, ktoré zaisťujú vysokú vstrebateľnosť. .

Bylinář Diaban 50 ml
7,70 €

Diaban obsahuje čučoriedky čiernu, ktorá priaznivo pôsobí na metabolizmus cukrov a hladinu cukru v krvi.

Chlorella Centrum Chlorella Pura 500 g
54,80 €

Chlorella Pura predstavuje najčistejšiu formu zelenej sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa. Chlorella Pura sú 100% prírodné tablety pre očistu organizmu, podporu normálnej funkcie imunitného systému a zlepšenie celkovej kondície. .

Klas Lecitin plus 100 tobolek
7,70 €

Lecitín plus je súčasťou skoro všetkých bunkových stien v organizme. Je podstatný pre tvorbu biomembrán. Zúčastňuje sa aktívne ako anabolické výmeny lipidov (syntéza a rozdeľovanie lipidov), tak katabolické výmeny tukov (výstavba, prestavba lipidov).

Salvia Paradise Nopál - Opuncie prášok
3,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Nopál jemne mletý prášok je tradičný mexický kaktus, modernou vedou objavený len nedávno. Obsah endemických látok z neho robí superpotravinu budúcnosti.

Wolfberry Smotánka bylinný čaj 50 g
1,30 €

Smotánka koreň 50 g Wolfberry sa hodí k príprave odvaru, ktorý sa odporúča popíjať v rámci čistiacich kúr. Bylina známa tiež ako púpava totiž ponúka viac, ako žlté kvety – jej koreň má významné liečiteľské účinky.