Revital Max Prechladnutie, Bolesť, Regenerácia 60 tbl.

Revital Max Prechladnutie, Bolesť, Regenerácia 60 tbl.

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prvý výživový doplnok s vedecky vyvinutým zložením. Revitalmax 60kapsúl – 30 dňová kúra (2 kapsule denne) Unikátna zmes vysoko účinných látok Znižuje mieru prechladnutia a podporuje vitalitu Určený na prevenciu proti miernej bolesti Urýchľuje proces regenerácie Pôsobí protizápalovo Celý popis
19,90 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

4.10.2021 - 5.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100055799178

Popis

POPIS PRODUKTU: 

Vplyv prechladnutia, bolesti a regenerácie na fyzické a psychické zdravie ľudia často podceňujú a prehliadajú a to je škoda. Všetky tieto problémy oslabujú regeneráciu nášho tela a tým vlastne obmedzujú a znižujú kvalitu nášho života. Efektívne a úspešne bojovať s týmito ťažkosťami Vám pomôže Revitalmax-Prechladnutie-Bolesť-Regenerácia.

RevitalMax-Prechladnutie-Bolesť-Regenerácia je výživový doplnok ktorý obsahuje unikátnu zmes Zázvoru, Echinacei, Acai, Vitamínov C,D,B6, B12 a Cesnaku čím redukuje príznaky chrípky či prechladnutia, urýchľuje proces regenerácie a obnovy energetických zásob vo svale, tým pomôže vytvoriť optimálne podmienky pre ďalší fyzický výkon. Tlmí bolesť, bojuje s baktériami a prispieva k dobrému fyzickému a psychickému stavu. Priaznivo ovplyvňuje črevnú mikroflóru, optimalizuje funkciu kardiovaskulárneho systému, pečene, nervového systému a imunitného systému.

Balenie:

Počet kapsúl v balení: 60 ks.

Dávkovanie:

2 kapsule denne, zapiť tekutinou.

Upozornenie:

Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.