Revital Max Menopauza 60 tbl.

Revital Max Menopauza 60 tbl.

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prvý výživový doplnok s vedecky vyvinutým zložením. Revitalmax 60kapsúl – 30 dňová kúra (2 kapsule denne) Unikátna zmes vysoko účinných látok Uľavuje pri prejavoch menopauzy Prispieva ku psychickej pohode a vyrovnanosti v období menopauzy K chrane buniek pred oxidačným stresom Celý popis
22,50 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

4.10.2021 - 5.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100055799187

Popis

POPIS PRODUKTU: 

Prechod(Menopauza) možno označiť ako medzník medzi obdobím, kedy vlastnej produkcie estrogénov udržiavala ženu mladú a obdobím, kedy zachovanie mladistvého vzhľadu, elánu aj zdravie bude vyžadovať istú námahu. Nie je žiadnou hanbou obrátiť sa na odborníkov v prípade, že vaša kvalita života v súvislosti s prechodom klesá. Liečba akútnych príznakov klimaktéria sa niekedy nezaobíde bez pomoci, ale zvýšenie kvality života za to stojí. Výsledkom je naozaj účinný, prírodný hormóno-reguačný komplex výživných látok ,vitamínov a minerálov určený pre ženy v prechode. RevitalMax-Menopauza-Ženské problémy je výživový doplnok ktorý obsahuje unikátnu zmes Sóje, Šalvie, Ďateliny, Chmeľu, Ginka, Zeleného čaju, Ploštičníku s vitamínmi a minerálmi ktorá uľavuje pri prejavoch menopauzy a má priaznvé učinky pri ženských problémoch.

Balenie:

Počet kapsúl v balení: 60 ks.

Dávkovanie:

1kapsula 2-krát denne. Zapiť primeraným množstvom tekutiny.

Upozornenie:

Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.