Omega Pharma Wartner 2. generácie na bradavice 50 ml

84%
Hodnotenie: 4,2
Omega Pharma

Omega Pharma Wartner 2. generácie na bradavice 50 ml

84%
Hodnotenie: 4,2
Omega Pharma

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Wartner 2. generácie predstavuje rýchlu a úspešnú samoliečbu bradavíc a veruk pomocou kryoterapia, ktorá zmrazí bradavicu až k jej jadru. Celý popis

17.1
4.2 5
17,10 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100002421019

Popis

Popis produktu

Wartner 2. generácie predstavuje rýchlu a úspešnú samoliečbu bradavíc a veruk pomocou kryoterapia, ktorá zmrazí bradavicu až k jej jadru.

Wartner 2. generácie je založený na rovnakej technológii zmrazovania, ktorú používajú lekári. Ide o účinný a rýchly postup, ktorý umožňuje odstrániť bradavice a veruky zmrazením zvyčajne už po prvej aplikácii prípravku. Bradavice v priebehu 10 až 14 dní postupne zmizne alebo úplne odpadne. Medzitým sa pod ňou vytvorí nová zdravá koža.

Bradavice pravej sa obvykle vyskytujú na rukách, kolenách a lakťoch a spoznajú sa podľa hrubého květákovitého vzhľadu na povrchu. Veruky sú veľmi podobné, ale vyskytujú sa iba na chodidlách a bývajú na pohľad viac ploché, niekedy pokryté zhrubnutú kožou.

Zloženie:

dimetyléter a propane

Ako používať: Penový aplikátor nasaďte na tŕň aplikačného držiaka. Na 3 sekundy zasuňte aplikačný držiak do nádobky s aerosólom. 20 sekúnd po nasiaknutí penového aplikátora počkajte na ďalšie zníženie teploty. Priložte biely koniec penového aplikátora na:
  • bradavicu na rúk po dobu 20 sekúnd
  • bradavicu na nohách, veruku po dobu 40 sekúnd.

Pre optimálnu prípravu pred ošetrením veruk a bradavíc na nohách je v balení priložený pilník.

Balenie:
  • Nádobka s aerosólom 50 ml,
  • aplikačný držiak pre opakované použitie,
  • 12 jednorazových penových aplikátorov,
  • pilník pre opakované použitie
  • príbalový leták.
Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Vhodné pre celú rodinu, vrátane detí od 4 rokov. Klinicky testované. Zloženie prípravku neškodí životnému prostrediu. Vysoko horľavé. Obsah nádobky pod tlakom. Chráňte pred slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50 ° C. Neprepichujte ani nespaľujte, a to ani po spotrebovaní lieku. Nevstrekujte do otvoreného ohňa ani na žeravé predmety. Udržujte mimo dosahu zdrojov vznietenia. Nefajčite počas aplikácie. Udržujte mimo dosahu detí. Aplikácia musí trvať max. 20 sekúnd (bradavice pravá) a 40 sekúnd (veruka, bradavice na chodidle). Prípravok nie je vhodný pre diabetikov alebo počas tehotenstva. Skladujte pri izbovej teplote. Pred použitím si prečítajte pozorne celý príbalový leták a uschovajte ho pre neskoršiu potrebu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia ostatné
Štítok prírodná
Časti tela a problematiky Bradavice