Vito life Brusnice 100 kapsúl

Vito life Brusnice 100 kapsúl

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Brusnice sú naozaj bohatým zdrojom prírodných látok s fyziologickým účinkom, napríklad vitamínov a minerálov, proantokyanidinov a organických kyselín. Ďalej v nich nájdeme vitamín B5, C, K, kyselinu listovú, betakarotén a stopové prvky ako železo, vápnik, fosfor, mangán a selén. Celý popis
6,80 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Už sa nepredáva

Kód: 100051461711

Popis

Brusnice sú naozaj bohatým zdrojom prírodných látok s fyziologickým účinkom, napríklad vitamínov a minerálov, proantokyanidinov a organických kyselín. Ďalej v nich nájdeme vitamín B5, C, K, kyselinu listovú, betakarotén a stopové prvky ako železo, vápnik, fosfor, mangán a selén. Obsahujú tiež sacharidy vlákninu, ktorá je dôležitá pre normálne a zdravú funkciu nášho tráviaceho systému a zažívanie. Brusnice prináša úľavu pri predmenštruačnom syndróme a patrí medzi plody, blahodarné na prirodzenú obranyschopnosť – odolnosť organizmu. Okrem iného prispievajú normálnemu stavu kostí a kĺbov a sú antioxidantom.

Prídavné látky:

Kapsula (želatína a biele farbivo: oxid titaničitý)

Dávkovanie:

Užívajte 1 až 3 kapsuly denne (ideálne ráno), zapite dostatočným množstvom tekutín.

Balenie:

100 kapsúl

Upozornenie:

Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. V prípade kontraindikácií konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na etikete. Jedná sa o doplnok stravy – nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Vyrobené v EU.


Složení:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Brusnica obyčajná (Vaccinium vitis-idaea, extrakt) 400 mg
Prirodzená obranyschopnosť – odolnosť
antioxidant
Normálny stav kostí a kĺbov
Úľava pri predmenštruačnom syndróme / menopauze