Puori O3 - vysoko koncentrované a čisté kapsule rybieho oleja

Puori O3 - vysoko koncentrované a čisté kapsule rybieho oleja

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
40 dávok v balení. Obsahuje prírodné triglyceridy. Koncentrácia 1250mg/500mg EPA/DHA. Pôsobí protizápalovo. Má priaznivé účinky na kardiovaskulárny systém. Udržuje správne fungovanie mozgu. Zlepšuje využitie kyslíka v organizme. Má prírodnú citrónovú arómu. 5 star IFOS Award. Celý popis
35 €
Vrátane DPH
34 €
Partner: Puori

Skladom u partnera 5+ kusov

10.12.2021 - 13.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Puori

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100042941049

Popis

Prečo je dobré O3 užívať?

Omega 3 patrí medzi esenciálne živiny, ktoré ľudia potrebujú v svojej výžive. Väčšina populácie nemá v svojom jedálničku správny pomer omega 3 a omega 6 živín, čím vznikajú zápaly a ďalšie zdravotné komplikácie.

Omega 3 udržuje správne fungovanie mozgu a môže pomáhať predchádzať mentálnemu úpadku súvisiaceho s vekom a Alzheimerovou chorobou.

Má priaznivé účinky na kardiovaskulárny systém a pomáha predchádzať srdcovo cievnym ochoreniam.

Prečo vzniklo O3 od Puori?

Puori O3 bol prvým produktom, ktorý značka Puori začala vyrábať. Na trhu neboli podobné produkty s certifikáciou od tretích strán a tak takýto produkt vytvorili. O3 je certifikovaný doplnok výživy, ktorý pri užití nezanecháva v ústach rybiu pachuť.

Ako vzniká Puori O3?

Surový rybí olej pochádza z ančovičiek, ktoré žijú v Tichom oceáne. Ryby sú odchytávané metódami certifikácie FOS, ktoré zabezpečujú etický lov a udržateľnosť. Rastliny, ktoré sa pridávajú do produktu rastú priamo na pobreží, kde sa sardinky odchytávajú, a tak je zabezpečený najčerstvejší konečný produkt.

IFOS testuje každú šaržu na zdravie ohrozujúce látky a to: ťažké kovy, PCB, dioxíny, furány a PCB podobné dioxínom. Tieto látky sa hromadia v tuku a preto je možné, že ryby by ich obsahovali. IFOS rovnako testuje oxidáciu a skazenosť, aby sa zabezpečilo, že rybí olej je stabilný a čerstvý.