Puori CP1 kolagén

Puori CP1 kolagén

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kolagén Puori CP1 obsahuje 30 denných dávok. Kolagén sa nachádza predovšetkým vo svaloch a najmä v spojivovom tkanive, kde je životne dôležitý. Fyzickou aktivitou a vekom je dôležité získavať kolagén prostredníctvom stravy alebo doplnkov. Celý popis
Partner: Puori
33 €
Vrátane DPH
30,50 €

Skladom u partnera 5+ kusov

Tovar od predajcu Puori

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 10955005

Popis

Prečo sme vyrobili Puori CP1?

Každý z nás si prirodzene vytvára kolagén vo svojom tele, avšak produkcia klesá vekom, zvýšeným stresom a taktiež zvýšenou fyzickou aktivitou. Práve preto sme vytvorili produkt najvyššej kvality, v prvom rade 100% čistý, ktorý doplní potrebný kolagén v tele.

Prečo je potrebné brať kolagén?

Klasické zdroje kolagénu v bežnej strave ako kosti, šlachy a ďalšie spojivá sú v dnešnej dobe veľmi zriedka v strave bežného človeka. Vývar už nie je to čo býval a aj keď natrafí človek na kvalitný, určite ho nekonzumuje každý deň. CP1 je praktický a jednoduchý spôsob ako zabezpečiť aby vaše telo dostalo dostatočné množstvo tohto stavebného kameňa.

Príbeh kolagénu CP1

Kolagén naše telo využíva na obnovu kože, vlasov, nechtov, kĺbov a šliach a v neposlednom rade aj kostí. CP1 obsahuje len čisto prírodné peptidy kolagénu, ktoré zabezpečujú najlepšiu možnú vstrebateľnosť. Je vyrobený z hydrolizovaného kolagénu z kráv a obsahuje kolagén typu 1 a 3. Kolagén má komplexné spektrum aminokyselín z celého rozsahu esenciálnych ale aj doplnkových. Je obzvlášť bohatý na arginín, glycín a prolíne, ktoré sú potrebné na podporu a regeneráciu tkanív. Taktiež prispievajú k zdravému črevu. CP1 je vo forme prášku bez akejkoľvek príchute a veľmi ľahko sa rozpúšťa a zmiešava do teplých aj studených nápojov, bez akejľkovek nepríjemnej dochute. Každá odmerka CP1 poskytuje viac ako 90% čistého proteinu, ktorý obohatí akýkoľvek nápoj, smoothie či jedlo.