Novax Kloubex 120 + 180 - pre dobrú kondíciu kĺbov, kostí, chrupaviek 120+180 kapsúl

Novax Kloubex 120 + 180 - pre dobrú kondíciu kĺbov, kostí, chrupaviek 120+180 kapsúl

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Doplnok stravy Kloubex 120 a Kloubex 180 posilňuje kĺby, kosti, zuby, chrupavky, zlepšuje kožu, vlasy a nechty. Celý popis
41,49 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

27.10.2021 - 28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100060176937

Popis

Kloubex se svojím hodnotným zložením oslovuje mužov aj ženy od mladého veku až po neskoré vek. Kloubex je vhodný ako prevencia pre osoby z rizikových skupín (ochorenie kĺbov v rodine, ženy pred i po menopauze, vyšší vek, poúrazové stavy).

Kloubex je odporúčaný osobám s vážnymi dôvodmi, ako sú nadváha, sedavé zamestnanie, nedostatok pohybu, boľavé či stuhnuté kĺby. Kloubex si chvália aj športovci, ktorí vo vyššej miere venujú pozornosť svojej pohybovej sústave a je pre nich dôležitá pravidelná starostlivosť.

Kloubex obsahuje kvalitné zložky glukozamínhydrochloridu, MSM, hydrolyzovaný kolagén, extrakt zázvorom, kyselinou hyalurónovou a a vitamíny: C, D3 a zinok.

.kkkk

Vitamín D – má vplyv na vstrebávanie a využitie vápnika, na normálnu koncentráciu vápnika v krvi, prispieva k podpore kostí a zubov, má vplyv na normálnu delenie buniek a udržanie normálnej funkcie imunitného systému

Vitamín C – je dôležitý k normálnej tvorbe kolagénu, prispieva k podpore imunitného systému pred a po telesnom cvičení, podporuje energetický metabolizmus, znižuje únavu, regeneruje redukovanej formy vitamínu E

Zinek – má vplyv na normálnu funkciu imunitného systému, na metabolizmus mastných kyselín, kĺbov a zraku

Zázvor – antioxidant, prispieva k normálnemu stavu kostí a kĺbov, okrem kontroly zápalových reakcií v tele dodáva tiež potrebnú vitalitu a energiu a pôsobí na únavu

složení

Odporúčané davkovanie Kloubex 120:

Odporúčané dávkovanie doplnku stravy Kloubex v rámci Programu starostlivosti o kĺby a pohybový aparát (viac info na zákazníckej linke alebo v prospekte priloženom v objednávke).

Balenie 120 kapsúl je vhodné v rámci pokračovacieho cyklu starostlivosti a ďalej v pravidelných intervaloch, je nastavené odporúčané dávkovanie na 2× 2 kapsuly denne.

Odporúčané davkovanie Kloubex 180:

Odporúčané dávkovanie doplnku stravy Kloubex v rámci Programu starostlivosti o kĺby a pohybový aparát (viac info na zákazníckej linke alebo v prospekte priloženom v objednávke).

Balenie 180 kapsúl je vhodné v rámci pokračovacieho cyklu starostlivosti a ďalej v pravidelných intervaloch, je nastavené odporúčané dávkovanie na 2× 3 kapsuly denne.

Odporúčanie: Kapsuly zapite vždy dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie použite neperlivú vodu. Neužívajte Kloubex v rovnakej chvíli ako pravidelné lieky alebo iné doplnky stravy, aby nedošlo k narušeniu účinnosti jednotlivých zložiek.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Dodržujte zdravý životný štýl.

Skladovanie: v suchu a tme, pri teplote do 25 ° C

Množstvo kusov v balení: 120 kapsúl a 180 kapsúl