Fixaplast CAPSOLKA Kapsaicínová hrejivá náplasť ALOE 13 x 18 cm 1 ks

Fixaplast CAPSOLKA Kapsaicínová hrejivá náplasť ALOE 13 x 18 cm 1 ks

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
CAPSOLKA Kapsaicínová hrejivá náplasť ALOE je regeneračný, PREHRIEVACÍ a relaxačné náplasť k lokálnej aplikácii na kožu. Je určená na šetrné ochrane pokožky a prehriatie cieľového miesta. Kombinácia vytvoreného tepla s upokojujúcimi účinkami Aloe Vera je zárukou príjemnej relaxácie a úľavy. Celý popis
2 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

27.10.2021 - 28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100054812574

Popis

CAPSOLKA Kapsaicínová hrejivá náplasť ALOE je regeneračný, PREHRIEVACÍ a relaxačné náplasť k lokálnej aplikácii na kožu. Je určená na šetrné ochrane pokožky a prehriatie cieľového miesta. Kombinácia vytvoreného tepla s upokojujúcimi účinkami Aloe Vera je zárukou príjemnej relaxácie a úľavy.Ako používať:

Náplasť aplikujte na umytú a dokonale osušenú pokožku. Po odstránení ochrannej vrstvy priložte na cieľové miesto. Odporúčaná doba aplikácie je 6–8 hodín. Opakovane možno náplasť použiť po 12-tich hodinách.

Ľahké začervenanie pokožky po aplikácii je prirodzenou reakciou a spravidla vymizne do 48 hodín.Balenie:

1 ks

Upozornenie:

Neaplikujte na poranenú kožu, nepoužívajte v prípade alergie alebo precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.

Náplasť nepoužívajte na priamom slnku. Pri nepríjemných pocitoch alebo pri výskyte akýchkoľvek nezvyčajných kožných reakcií náplasť okamžite odstráňte. Iba v zriedkavých prípadoch sa môže prejaviť silnejší podráždenie kože, ktoré konzultujte s lekárom. Náplasť nie je vhodná pre deti.