Kompava FytoEnzyme Complex

Kompava FytoEnzyme Complex

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Komplex tráviacich rastlinných enzýmov, extraktov a olejov, ktoré podporujú a zlepšujú trávenie prijatej potravy vrátane bielkovín, sacharidov a tukov. Celý popis
17,50 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Kompava spol. s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100024105281

Popis

FytoEnzyme complex obsahuje komplex tráviacich rastlinných enzýmov, olejov a baktérie mliečneho kvasenia Lactobacillus sporogenes. Podporuje štiepenie bielkovín, sacharidov a tukov, čím zabezpečuje efektívnejšiu absorpciu živín z prijatej potravy. Raslinné zloženie je aktívne pri rôznych hladinách pH. Olej z pepermintu a feniklu prispievajú k normálnej funkcii črevného traktu, pôsobia proti nadúvaniu a plynatosti. Je vhodný aj pre športovcov s nadmerným príjmom bielkovín.

BALENIE:

60 kps (500 mg)

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

  • Dospelí: 1–2 kapsuly s jedlom
  • Deti od 7 do 14 rokov: 1 kps denne po obdobie 10 – 14 dní
  • Deti od 14 do 18 rokov: 2 kps denne

ZLOŽENIE:

Enzýmy (papain, digezym (komplex rastlinných enzýmov), alfa galaktozidáza, pankreatín, bromelain, celuláza, lipáza, laktáza), zázvorový prášok, pepermintový, spearmintový, aiowanový a feniklový olej, Laktobacillus sporogenes, kapsula vyrobená z hydroxypropylmetylcelulózy (vegetable), sulfát vápenatý, stearan horečnatý, silica, betain hydrochlorid, kyselina glutámová hydrochlorid.

UPOZORNENIE:

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presianuť. Nevhodné pre deti do 14 rokov a tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchom prostredí, v dobre uzavretej dóze, pri teplote do 25°C. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.