U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky na hormonálnu rovnováhu. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky na hormonálnu rovnováhu doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky na hormonálnu rovnováhu alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Energy Gynex 30 ml
1x

Energy Gynex 30 ml

21,60 €

Gynex je bioinformačný prípravok so širokospektrálnym regeneračným účinkom, ktorý je vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštálterapie a biorezonancie.

Partner: Vivantis
Synergia INDONAL FORTE 90 kapslí
2x

Synergia INDONAL FORTE 90 kapslí

33,10 €
31,80 €

Indonal Forte napomáha udržiavať zdravú hladinu ženských pohlavných hormónov, chráni tkanivo prsníkov a maternice, zvyšuje imunitu a očisťuje. Priaznivo pôsobí a posilňuje hormonálne závislé tkaniva. Má blahodárny účinok na hormonálnu rovnováhu žien.

Partner: Vivantis
Energy King Kong 30 ml

Energy King Kong 30 ml

17,40 €
16,90 €

Prípravok King Kong uľahčuje maximálnu premenu energie do svalov. Jedná sa o širokospektrálny regeneračný preparát s anabolickým efektom. Ovplyvňuje predovšetkým dráhu pľúc, obličiek a močového mechúra.

Partner: Vivantis
Natures Aid L-lyzín 1000 mg - 60 tabliet
1x

Natures Aid L-lyzín 1000 mg - 60 tabliet

13 €

L-lyzín hrá hlavnú úlohu vo vstrebávaní vápnika, budovanie svalov a v produkcii telesných hormónov, enzýmov a protilátok. Štúdie preukázali, že príjem látky lyzín urýchľuje hojenie oparov a chráni pred jeho novým výskytom. .

Partner: Vivantis
OnaPharm FytoFEM ICONTI forte 90 tabliet

OnaPharm FytoFEM ICONTI forte 90 tabliet

23,50 €
21,70 €

FytoFEM ICONTI forte pomáha vďaka vysokému obsahu prírodných estrogénov a extraktu zo štajerskej tekvice obnoviť normálnu funkciu močového ústrojenstva. Extrakt z ploštičníka hroznatého (s obsahom fytoserotoninu) pomôže vrátiť stratenú duševnú pohodu a rovnováhu.

Partner: Vivantis