Vetrisol Happy Pills 75 tbl.
10,50 €

Potravinový doplnok Happy Pills bol priamo vyvinutý k zlepšeniu nálady a navodenie pocitu uvoľnenia.

Energy Spiron spray 50 ml
12,90 €

Spiron spray obsahuje harmonickú kombináciu najčistejších éterických olejov a bioinformácií. Je zostavený podľa poznatkov aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonancie. Spiron spray ovplyvňuje najmä dráhu pľúc, srdca, žlčníka, ale do určitej miery aj ďalšie energetické dráhy.

Blue Step L-Tryptofan 60 kapsúl
9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

L-Tryptofán prispieva k tvorbe seratonin, ktorý má vplyv na mentálne zdravie, emočnú rovnováhu a kvalitný spánok.

Walmark GinkoPrim Max 60 tbl.
12,10 €

GinkoPrim Max obsahuje vysoko kvalitný extrakt ginkgo biloba pre lepšiu mozgovú aktivitu obohatený o DMAE a magnézium.

NUTRISTAR Brahmi Plus 60 cps.
10,80 €

Brahmi Plus podporuje normální činnost mozku a paměti. Má vliv na koncentraci a zlepšení kognitivních schopností.

Salvia Paradise Kozlík lekársky AF tinktúra
4,10 €

100% čistý Kozlík lekársky koreň tinktúra s 0% alkoholu pre zvládanie stresu, pokojný spánok, relaxáciu, upokojenie, pamäť, koncentráciu, ale aj pre zdravie nášho srdca, ciev, krvný tlak a trávenie.

Vetrisol Happy Dreams 75 tbl.
10,50 €

Doplnok stravy Happy Dreams prispieva k dosiahnutiu hlbokého a uvoľneného spánku, po ktorom sa ráno zobudíte naozaj oddýchnutí, svieži as nadmierou pozitívnej energie.

Salvia Paradise Ľubovník bodkovaný kapsule
12,10 €

100% čistá Ľubovník bodkovaný blahodarne pôsobí na psychický stav, zlepšuje náladu a je nápomocná pri udržaní emocionálnej rovnováhy. Užitočnou sa stáva pre udržanie normálneho duševného zdravia. Kapsule uľahčujú užívanie.

Yaomedica 056 - Námořníkův krok
11,70 €

Tinktúra NÁMOŘNÍKŮV KROK vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Ban Xia Bai Zhu Tian Ma Wan. Účinky podľa tradičnej čínskej medicíny premieňa Tan (hlien) a utišuje Nei Feng (vnútorný vietor) sťahuje Gan Yang (Yang stúpajúca z pečene) posilňuje Pi / Wei Qi (slezinovou a žalúdočné Qi).

Yaomedica Blokáda cisára 50 ml
11,70 €

Tinktúra BLOKÁDA cisára vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Xue Fu Zhu Yu Tang. Účinky podľa tradičnej čínskej medicíny rozhýbava Xue (krv) a rozbíja Xue Yu (krvný stázy) nad bránicou rozhýbava Qi a odstraňuje bolesť. Základom alkopalicových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby.

Energy Artrin XXL 250 ml
48,10 €

Bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém Artrin XXL s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska ovplyvňuje predovšetkým dráhu sleziny, troch žiaričov, žalúdka, dráhu počatia, tenkého a hrubého čreva, šľachosvalové dráhy pečene, močového mechúra a oblič

Energy Celitin 90 tob.
14,10 €

Vyvážený pomer účinných látok prípravku Celitin pôsobí priaznivo predovšetkým na oblasti mozgu, ktoré sa zúčastňujú procesov dlhodobého plánovania, sústredenia a pozornosti. Bioinformácie obsiahnuté vo výrobku harmonizujú s ostatnými účinnými zložkami a jemnými energiami informačného poľa organizmu.

Energy Stimaral 30 ml
19,50 €

Harmonizačný vplyv prípravku je predovšetkým na energetickú dráhu riadiacu, pečene a sleziny, v druhom rade na dráhu žlčníka, troch žiaričov, srdca a pľúc.

Salvia Paradise Kozlík lekársky kapsule
9,30 €

100% čistý Kozlík lekársky koreň kapsule pre zvládanie stresu, pokojný spánok, relaxáciu, upokojenie, pamäť, koncentráciu, ale aj pre zdravie nášho srdca, ciev, krvný tlak a trávenie.

Salvia Paradise Ľubovník bodkovaný AF tinktúra
5,20 €

100% čistá Ľubovník bodkovaný tinktúra s 0% alkoholu blahodarne pôsobí na psychický stav, zlepšuje náladu a je nápomocná pri udržaní emocionálnej rovnováhy. Užitočnou sa stáva pre udržanie normálneho duševného zdravia.

Salvia Paradise Medovka lekárska AF tinktúra
5,70 €

100% čistá Medovka lekárska tinktúra s 0% obsahom alkoholu bohatá na antioxidanty pre našej pozitívnu náladu, relaxáciu, spánok, koncentráciu, hormonálnu rovnováhu, ale aj pre naše trávenie, srdce, cievy a dýchaciu sústavu. .

Salvia Paradise Medovka lekárska vňať
2,40 €

100% čistá Medovka lekárska vňať bohatá na antioxidanty pre našej pozitívnu náladu, relaxáciu, spánok, koncentráciu, hormonálnu rovnováhu, ale aj pre naše trávenie, srdce, cievy a dýchaciu sústavu.

Simply you GINKGOMAX + Lecitín 90 tob. + 30 tob. ZADARMO
15,80 €

GINKGOMAX + Lecitín je doplnok stravy, ktorý podporuje normálnu mozgovú činnosť . GINKGOMAX + Lecitín je unikátny svojim vysokým obsahom štandardizovaného extraktu Ginkgo biloby a tiež vysokým obsahom lecitínu.