Vetrisol Happy Pills 75 tbl.
12,60 €

Potravinový doplnok Happy Pills bol priamo vyvinutý k zlepšeniu nálady a navodenie pocitu uvoľnenia.

Energy Spiron spray 50 ml

Energy Spiron spray 50 ml

Hodnotenie: 4,9
13,20 € 12,90 €

Spiron spray obsahuje harmonickú kombináciu najčistejších éterických olejov a bioinformácií. Je zostavený podľa poznatkov aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonancie. Spiron spray ovplyvňuje najmä dráhu pľúc, srdca, žlčníka, ale do určitej miery aj ďalšie energetické dráhy.

Energy Artrin XXL 250 ml
51,50 € 48,10 €

Bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém Artrin XXL s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska ovplyvňuje predovšetkým dráhu sleziny, troch žiaričov, žalúdka, dráhu počatia, tenkého a hrubého čreva, šľachosvalové dráhy pečene, močového mechúra a oblič

Walmark GinkoPrim Max 60 tbl.
11,60 €

GinkoPrim Max obsahuje vysoko kvalitný extrakt ginkgo biloba pre lepšiu mozgovú aktivitu obohatený o DMAE a magnézium.

Energy Stimaral 30 ml
19,50 €

Harmonizačný vplyv prípravku je predovšetkým na energetickú dráhu riadiacu, pečene a sleziny, v druhom rade na dráhu žlčníka, troch žiaričov, srdca a pľúc.

Energy Celitin 90 tob.
13,50 €

Vyvážený pomer účinných látok prípravku Celitin pôsobí priaznivo predovšetkým na oblasti mozgu, ktoré sa zúčastňujú procesov dlhodobého plánovania, sústredenia a pozornosti. Bioinformácie obsiahnuté vo výrobku harmonizujú s ostatnými účinnými zložkami a jemnými energiami informačného poľa organizmu.

Nutrihouse Brahmi Plus 60 cps.
10,30 €

Brahmi Plus podporuje normální činnost mozku a paměti. Má vliv na koncentraci a zlepšení kognitivních schopností.

Salvia Paradise Medovka lekárska AF tinktúra
5,40 €

100% čistá Medovka lekárska tinktúra s 0% obsahom alkoholu bohatá na antioxidanty pre našej pozitívnu náladu, relaxáciu, spánok, koncentráciu, hormonálnu rovnováhu, ale aj pre naše trávenie, srdce, cievy a dýchaciu sustavu. .

Salvia Paradise Kozlík lekársky AF tinktúra
4,70 €

100% čistý Kozlík lekársky koreň tinktúra s 0% alkoholu pre zvládanie stresu, pokojný spánok, relaxáciu, upokojenie, pamäť, koncentráciu, ale aj pre zdravie nášho srdca, ciev, krvný tlak a trávenie.

Salvia Paradise Ľubovník bodkovaný AF tinktúra
5,10 €

100% čistá Ľubovník bodkovaný tinktúra s 0% alkoholu blahodarne pôsobí na psychický stav, zlepšuje náladu a je nápomocná pri udržaní emocionálnej rovnováhy. Užitočnou sa stáva pre udržanie normálneho duševného zdravia.

Simply you GINKGOMAX + Lecitín 90 tob. + 30 tob. ZADARMO
16,60 €

GINKGOMAX + Lecitín je doplnok stravy, ktorý podporuje normálnu mozgovú činnosť . GINKGOMAX + Lecitín je unikátny svojim vysokým obsahom štandardizovaného extraktu Ginkgo biloby a tiež vysokým obsahom lecitínu.

Blue Step L-Tryptofan 60 kapsúl
9,30 €

L-Tryptofán prispieva k tvorbe seratonin, ktorý má vplyv na mentálne zdravie, emočnú rovnováhu a kvalitný spánok.

HerbaMedica Migrenax 50 g - 100 tabliet
12,30 €

Migrenax obsahuje kombináciu šiestich bylín, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý spánok, vyrovnať sa so stresom a prispievajú k optimálnej relaxácii. .

OXALIS Ginkgo (list) 80 g
1,90 €

Zaisťuje normálnu mozgovú činnosť. Podporuje periférny obehový systém (Zrak, sluch) a mikrocirkuláciu krvného systému. Má pozitívny vplyv na duševné rovnováhu a kognitívne (poznávacie) funkcie. Odporúčaná príprava: vriacou vodou zalejte monodgoru v pomere 1–2 čajové lyžičky na 1,5 dcl vody.

Salvia Paradise Kozlík lekársky kapsule
13,10 €

100% čistý Kozlík lekársky koreň kapsule pre zvládanie stresu, pokojný spánok, relaxáciu, upokojenie, pamäť, koncentráciu, ale aj pre zdravie nášho srdca, ciev, krvný tlak a trávenie.

Salvia Paradise Ľubovník bodkovaný kapsule
7,80 €

100% čistá Ľubovník bodkovaný blahodarne pôsobí na psychický stav, zlepšuje náladu a je nápomocná pri udržaní emocionálnej rovnováhy. Užitočnou sa stáva pre udržanie normálneho duševného zdravia. Kapsule uľahčujú užívanie.

Salvia Paradise Ľubovník bodkovaný vňať
10,80 €

100% čistá Ľubovník bodkovaný blahodarne pôsobí na psychický stav, zlepšuje náladu a je nápomocná pri udržaní emocionálnej rovnováhy. Užitočnou sa stáva pre udržanie normálneho duševného zdravia.

Salvia Paradise Mučenka opletavá AF tinktúra
4,70 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Mučenka je indiánska bylina pochádzajúca z Južnej Ameriky, ktoré je užívaná pre zdravý spánok a zvládanie stresu. Tinkutra s 0% alkoholu Mučenky pre jednoduché užívanie.

Starlife MULTIVITAMIN STAR, 120 ml. "vitamíny, minerály"-28%
20,99 € 14,99 €

Lahodný sirup – vynikajúca zmes vitamínov a minerálov pre imunitu, vitalitu a zdravý život. Všetky dôležité vitamíny v jednej fľaštičke, vitamín B1, B2, B3, B6, B12, železo, meď, mangán, zinok, foláty. Výborný pre posilnenie imunity.

Vetrisol Happy Dreams 75 tbl.
10 €

Doplnok stravy Happy Dreams prispieva k dosiahnutiu hlbokého a uvoľneného spánku, po ktorom sa ráno zobudíte naozaj oddýchnutí, svieži as nadmierou pozitívnej energie.

You&Oil KI Bolesť hlavy 5ml
10,20 €

You & Oil KI Bolesť hlavy je bioaktívna zmes esenciálnych olejov, ktorá môže uľaviť v prípade bolesti hlavy. You & Oil využíva účinky esencálních olejov prostredníctvom kože, resp. pulzných bodov. 100% prírodná zmes vytvorili odborníci cez aroma terapiu.