Puori B12 - Berry Booster s vitamínom B12

Puori B12 - Berry Booster s vitamínom B12


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

V balení je 20 vrecúšok, ktoré vydržia na 10 týždňov užívania. (Užíva sa dvakrát za týždeň) Ľahko vstrebateľná forma vitamínu B12 v kombinácii s ručne vybranými nordickými čučoriedkami. Vitamín B12, tiež volaný Cobalamin, je esenciálny vitamín a hrá dôležitú rolu v schopnosti tela tvoriť energiu. Celý popis

25.9
25,90 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov
 

Kód: 100042941293

Popis

Popis produktu

Prečo vznikol produkt B12 od Puori?

Vitamín B12  býva štandardne vo forme tabletiek alebo kapsúl. Chceli sme dosiahnuť jednoduchší a efektívnejší spôsob, ktorým môžete doplniť vitamín B12 napríklad pridaní do niektorého z jedál. Práve preto je zmixovaný s nordickými čučoriedkami pre lepšiu chuť a farbu. Okrem toho je balený s prírodnými flavonoidmy.

Prečo by ste mali užívať Puori B12?

Tento vitamín je veľmi ťažké získať do tela pri prevažne rastlinnom spôsobe stravovania. Nakoľko má niekoľko extrémne dôležitých funkcií v ľudskom tele, ale je hlavne zastúpený v živočíšnej forme stravy. Avšak nachádza sa v niektorých hubách, len je pre bežného človeka ťažké zjesť také množstvo, aby získal potrebné hodnoty vitamínu B12.

Zdroje v produkte Puori B12?

Nordické čučoriedky z lesov na severe Európy, ručne zbierané a balené, plné dôležitých antioxidantov dodávajú produktu farbu a sviežu chuť. Methylcobalamín, ktorý je aktívnou formou vitamínu B12, a tiež formou, ktorú vie ľudské telo korektne absorvovať a je dôležitá pre procesy v tele.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia granuláty a prášky
Štítok vegan
Časti tela a problematiky Energia, vytrvalosť, vitalita, Normálne funkcie metabolizmu, Vitamín B12, Únava a nedostatok energie
Zdravá výživa Vegetariáni a vegáni