Allnature Aloe vera - 100% Bio šťava 1 l
11,90 € 8 €

Aloe vera – 100% Bio šťava má jemnú chuť bez výraznej arómy a je vyrobená najmodernejšou metódou spracovania, aby sa získalo maximum účinných látok.

Enzympro RegulatPro BIO 350 ml
51,30 €

Regulatpro® BIO je kaskádovo fermentovaný enzýmový doplnok stravy na podporu procesov biologickej regulácie.

GreenSwan GS Superky probiotiká 60 + 20 kapslí
12 €

GS Superky probiotiká obsahuje 21 miliárd probiotických mikroorganizmov a 9 odolných kmeňov probiotík z rodov Lactobacillus, Streptococcus a Bifidobacterium. Tieto kmene odolávajú prostredí žalúdka a dostanú sa do tenkého čreva.

Pharma Activ AloeVeraLife 1000 ml 2+1
18,90 € 17,70 €

AloeVeraLife 1000 ml 2 + 1 aloe obsahuje viac ako 200 aktívnych zložiek. Najdôležitejšie z nich sú polysacharidy s dlhým reťazcom, ktorých obsah v základnej surovine je dodávateľom zaručený dokladom analýzy a pohybuje sa nad 9%.

Advance nutraceutics Probio24 60 kapsúl
12,20 €

Prémiový probiotický prípravok Probio24 obsahuje komplex 11 odolných probiotických kmeňov, 33 miliárd živých kultúr v dennej dávke a prebiotiká.

Chlorella Centrum Chlorella Pura 500 g
53,10 € 50,70 €

Chlorella Pura predstavuje najčistejšiu formu zelenej sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa. Chlorella Pura sú 100% prírodné tablety pre očistu organizmu, podporu normálnej funkcie imunitného systému a zlepšenie celkovej kondície. .

OnaPharm GYNIMUN dual protect 30 kapslí
9,60 €

GYNIMUN dual protect je probiotikum pre ženy! Unikátna kombinácia vaginálnych a črevných baktérií pre obnovu vaginálnej i črevnej flóry. Vhodné aj pri (po) užívaní antibiotík. Probiotikum obsahuje tri starostlivo vybrané kmene laktobacilov, ktoré sa prirodzene vyskytujú v ľudskom organizme.

Barny's ACTIValoe lekárenská dvojbalenie 2 x 500 ml
16,70 €

ACTIValoe lekárenská dvojbalenie je minimálne 3× silnejší, než bežne predávaná Aloe vera. Patentovaná technológia spracovania „Aloecorp MAP process“ (pôvodné nadobúdateľ patentu Unigen Pharma ceuticals, Inc) zaisťuje 3× vyšší nárast obsahu polysacharidov molekulovej hmotnosti približne 50–200 kDa.

Masticlife Chios masticha 40 kapsúl
12,40 €

Tento produkt môžete nahradiť kapsulami Masticlife Prebiotic . Pri intenzívnej mastichový kúre užívajte 3 × 2 alebo 2 × 3 kapsule Masticlife Prebiotic denne a zaistíte tak odporúčanú dennú dávku čistého mastichového prášku (1,4 – 1,6 g denne).

Masticlife Masticha Large Tears 20 g
8,70 €

Masticha je chráněné označení původu pro přírodní pryskyřici produkovanou výhradně na řeckém ostrově Chios. Byla jako jedna z prvních uznána a zapsána ES již v roce 2007 mezi zaručeně tradiční speciality. Její získávání, výroba a distribuce je chráněná.

Salvia Paradise Triphala - zmes 3 plodov kapsule
14,10 €

Triphala je zmes troch plodov a to: Amalaki, Haritaki a Vibhitaki. Triphala je tradičná kombinácia plodov troch rastlín starej indickej medicíny – ajurvédy.

Biomedica Aloe Vera Biomedica 500 ml
5,50 € 4,70 €

Akcia

Aloe Vera Biomedica je prírodná 99,5% šťava s malými kúskami gélovité dužiny pravej Aloe Barbadensis Miller, ktorá prispieva k prirodzenej obranyschopnosti a k udržaniu zdravej pokožky. .

Topnatur Psyllium 300 g

Topnatur Psyllium 300 g

Hodnotenie: 4
5,10 € 5 €

Psyllium je prírodná rozpustná vláknina 98% čistoty, čo je najvyššia dostupná kvalita. Táto vláknina vo vode absorbuje viac ako 40× svoju hmotnosť. Vznikne mäkký gél, ktorý vo svojej absorbčnej schopnosti pokračuje ešte v tráviacom ústrojenstve.

Biopron Forte 60 tob.

Biopron Forte 60 tob.

Hodnotenie: 5
19,40 €

Biopron ® Forte obsahuje jedinečnú kombináciu probiotických baktérií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) a probiotických kvasiniek Saccharomyces boulardii doplnenú o prebiotiká inulín a fruktooligosacharidy. .

Salvia Paradise Kurkuma kapsule
9,20 €

100% čistá Kurkuma je korenie bohaté na antioxidanty predovšetkým pre naše zdravé trávenie, správnu činnosť imunity, pečene, ale aj pre správnu funkciu nervovej sústavy, srdca, ciev, kĺbov, dýchacej sústavy, pokožky. Kapsule sú ľahkou formou pre užívanie. .

Salvia Paradise Sladké drievko korenie
1,50 €

100% čistá Sladké drievko rezaný koreň pre naše zdravé trávenie, imunitu, energiu, nervy, duševné zdravie, močové a dýchacie cesty, prostatu, pokožku. .

Advance nutraceutics Probiozym 60 kapsúl
11,50 €

ADVANCE Probiozym obsahuje unikátnu kombináciu 6 látok, ktoré prispievajú k normálnej činnosti tráviacej sústavy a čriev a podporujú tak trávenie a zažívanie.

OnaPharm GYNIMUN dual protect 10 kapslí
4,20 €

GYNIMUN dual protect je probiotikum pre ženy! Unikátna kombinácia vaginálnych a črevných baktérií pre obnovu vaginálnej i črevnej flóry. Vhodné aj pri (po) užívaní antibiotík. Probiotikum obsahuje tri starostlivo vybrané kmene laktobacilov, ktoré sa prirodzene vyskytujú v ľudskom organizme.

Wolfberry Ľanový olej 250 ml
3,10 €

Ľanový olej Wolfberry 250 ml panenský v RAW kvalite je vynikajúcim zdrojom esenciálnych mastných kyselín. Za studena lisovaný panenský olej v RAW kvalite vhodný ako na konzumáciu, tak na kozmetické účely.

Salvia Paradise Mäta pieporná vňať
1,60 €

100% čistá Mäta pieporná vňať pre Zdrače našich čriev, trávenie, imunity, dýchacieho a tráviaceho aparátu, pre relaxáciu, uvoľnenie a plnohodnotný spánok.

Wolfberry Alchemilka bylinný čaj 50g
1,80 €

Alchemilka bylinný čaj 50g Wolfberry je rastlina, ktorá je známa predovšetkým ako všeliek pri ženských problémoch. Pravidelné pitie čaju z jej listov zaistí príjemnejší priebeh menštruácie.

Allnature Nechtíkový kvet 50 g
2,10 €

Nechtíkový kvet často slúžia k príprave najrôznejších mastí. Má schopnosť posilňovať prirodzenú obranyschopnosť, podporuje normálnu funkciu pečene a čriev, pôsobí antioxidačne a celkovo osviežuje telo. .

Aloe Vera extrakt forte 500 ml
5,80 €

Aloe vera vám pomôže s detoxikáciou celého organizmu. Nápoj z koncentrovaného extraktu rastliny Aloe Vera Barbadensis a pupočníka ázijského priaznivo pôsobí na funkcie črevného systému.

Salvia Paradise čakanka koreň
2,90 €

100% čistá Čakanka koreň sekaný pre naše zdravé trávenie, pečeň, srdce, cievy, chudnutie, močové cesty, kĺby, kosti a pre správnu hladinu krvného cukru.

Salvia Paradise Kurkuma mletá
2 €

100% čistá Kurkuma mletá je korenie bohaté na antioxidanty predovšetkým pre naše zdravé trávenie, správnu činnosť imunity, pečene, ale aj pre správnu funkciu nervovej sústavy, srdca, ciev, kĺbov, dýchacej sústavy, pokožky.

Topnatur Vláknina pre deti 100 g
3,90 €

Vláknina pre deti TOPNATUR je výnimočnou zmesou rozpustnej vlákniny, ktorá v tráviacom ústrojenstve vytvára veľmi jemný gél. Tým napomáha udržiavať nestrávené zvyšky potravy vlhké a má teda čistiaci účinok.

Vito life Inulin 430 mg, 100 tobolek
5,20 €

Inulín nesmie prehliadnuť nikto, kto sa zaujímavá o zdravie svojho zažívacieho traktu. Ide o druh vlákniny, ktorá je spájaná s celým radom zdravotných výhod.

Salvia Paradise Triphala - zmes 3 plodov prášok 100g
6,50 €

Triphala je zmes troch plodov a to: Amalaki, Haritaki a Vibhitaki. Triphala je tradičná kombinácia plodov troch rastlín starej indickej medicíny – ajurvédy. Vyvážená zmes týchto plodov je známa ako prostriedok, ktorý má pozitívny vplyv na trávenie a vylučovanie.

Pharma Activ Oregano olej s kvapkadlom 20 ml / Pharma Grade
13,60 € 9,70 €

Oregano olej s kvapkadlom vhodný pre vnútorné použitie + vonkajšie použitie. Je doplnok stravy vo forme oleja obsahujúce niekoľko desiatok aktívnych látok. Oregano je antioxidant a prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému ak normálnu funkciu črevného traktu a žalúdka.

Allnature Vilcacora bylinné kvapky 50 ml-21%
5,20 € 4,10 €

Akcia

Vilcacora bylinné kvapky podporujú funkciu kardiovaskulárneho systému, posilňujú imunitu, majú pozitívny vplyv na peristaltiku čriev, podporujú priechodnosť žlčových ciest. Vilcacora obsahuje jedinečnú kombináciu akaloidů, mastných kyselín, sterolov, flavonoidov a vitamínov.

Salvia Paradise Rakytník rešetliakový kapsule
12,60 €

100% čistý Rakytník rešetliakový podporuje zdravú imunitu, obranyschopnosť organizmu, trávenie, srdce, cievy. Mierni únavu, podporuje energiu organizmu. Vhodný je pre každého aj na dlhodobé užívanie. Kaplnka uľahčujú spôsob užívania.

Allnature Kozlík lekársky bylinné kvapky 50 ml-22%
5,30 € 4,10 €

Akcia

Kozlík lekársky sa v čínskej tradičnej medicíne používa dokonca od nepamäti. V čom je jeho tajomstvo? Obsahuje jedinečnú kombináciu kyseliny Kozlíková, trieslovín, flavonoidov, valepotriátu a alkaloidov.

Allnature Slez kvet 20 g
2,10 €

Slez kvet má priaznivý vplyv najmä na normálnu činnosť dýchacích ciest, hltana a krku. Podporuje tiež normálne trávenie a normálnu funkciu črevného traktu všeobecne. .

Biopron Kids+ 30 cps
14,60 € 11,30 €

Biopron® KIDS + je unikátna kombinácia 4 probiotických kmeňov a dôležitých vitamínov pre pohodu vášho dieťaťa. Suplementácia probiotikami môže podporiť obnovu rovnováhy črevnej mikroflóry (napr. Po antibiotickej liečbe).

Clinex Wurm-Ex Plasma 100 ml
14,30 €

Wurm-Ex Plasma pracuje na báze humínových kyselín v súčinnosti s mechanizmom postupného uvoľňovania. Humínové kyseliny viažu organické a anorganické zlúčeniny biologického pôvodu.

Goldim Kulíšek
2,60 €

Kulíšek je určen k perorální rehydrataci při průjmových potížích či zvracení.

Goldim Kulíšek forte
2,80 €

Kulíšek Forte je přípravek určený k perorální rehydrataci při průjmových potížích a zvracení.

GreenSwan GS Superky Antibio 40, 10 kapsúl
3,60 €

GS Superky Antibio obsahujú dokonca 40 miliárd probiotických mikroorganizmov a 9 odolných kmeňov probiotík z rodov Lactobacillus, Streptococcus a Bifidobacterium. Tieto kmene odolávajú prostredí žalúdka a dostanú sa do tenkého čreva.

PROBIOTICS INTERN Lepicol Plus 180 g
10,10 €

Lepicol s obsahom 2 miliárd probiotických kultúr je prípravok z prírodných ingrediencií pre normálnu činnosť čriev. .

Salvia Paradise Koriander plod mletý
4 €

100% čistý Koriander siaty mletý plod je antioxidačný korenie s účinkom na naše zdravé trávenie, srdce, cievy, cholesterol, imunitu, nervy, kožu, močové cesty.