Simply you AU-MEDIC blokátor bolesti 4 ks

Značka: Simply you Náš kód: 100010970905

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerNovinka

Simply you AU-MEDIC blokátor bolesti 4 ks

AU-MEDIC blokátor bolesti je revolučný a jedinečný prípravok na trhu, ktorý znižuje citlivosť na bolesť. Jeho výhodou je nenávykovosť a vysoká bezpečnosť bez nežiaducich účinkov. Celý popis

6.3

6,30 € vrátane DPH

Náš kód: 100010970905

Popis

Popis produktu

AU-MEDIC blokátor bolesti je revolučný a jedinečný prípravok na trhu, ktorý znižuje citlivosť na bolesť. Jeho výhodou je nenávykovosť a vysoká bezpečnosť bez nežiaducich účinkov. Hlavné a jedinou účinnou zložkou sú mikroskopické kryštály čistého kremíka, ktoré sú umiestnené v strednej časti crystal tapu.

Složení:Ako používať:

Odlepte 1 ks crystal tapu podľa naznačeného miesta a aplikujte ho nad miesto bolesti, najlepšie na najbližší akupresúrne bod na či nad miestom bolesti (podľa návodu na použitie). Prilepenie musí byť vykonané správne a na miesto, kadiaľ vedie samotný nerv. Základným pravidlom je aplikovať každý samostatný crystal tape cca 2–3 cm na či nad miesto pocitu bolesti alebo priamo na miesto bolesti. Ak sa do hodiny nedostaví úľava, je potreba crystal tape prelepiť (posunúť) na iné miesto. Je možné aplikovať viac crystal tapov naraz.

Balenie:

4 ks


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia ostatné
Časti tela a problematiky Chrbát, Kĺby, Náplasti