Herbamedicus Hrejivé náplasti s gaštanom 3 + 1 gratis + bedrový pás

Značka: Herbamedicus Náš kód: 100004107004

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Herbamedicus Hrejivé náplasti s gaštanom 3 + 1 gratis + bedrový pás

Hrejivá náplasť s gaštanom poskytuje svalovú relaxáciu pri únave. Priložením náplasti na príslušné miesto dôjde k prehriatie a prekrvenie pokožky. Vďaka tomu sa dostaví úľava. Hrejivý efekt sa prejavuje po dobu až 15 hodín. Môže byť použitá kedykoľvek počas dňa. Celý popis

5.1

5,10 € vrátane DPH

Náš kód: 100004107004

Popis

Popis produktu

Hrejivá náplasť s gaštanom poskytuje svalovú relaxáciu pri únave. Priložením náplasti na príslušné miesto dôjde k prehriatie a prekrvenie pokožky. Vďaka tomu sa dostaví úľava. Hrejivý efekt sa prejavuje po dobu až 15 hodín. Môže byť použitá kedykoľvek počas dňa.

Ako používať:

Masážny Prehrievacia náplasť na vonkajšie použitie. Náplasť aplikujte na očistenú a suchú pokožku. Po odstránení ochrannej vrstvy priložte na cieľové miesto. Doba použiteľnosti je maximálne 24 hodín! K jednorazové použitie!

Balenie:

Balenie obsahuje 3 ks + 1 ks gratis hrejivé náplasti a bedrový pás.

Upozornenie:

Neaplikujte na poranenú kožu. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú uvedenú zložku prípravku. Skladujte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s okom. Dráždi oči. Obsah náplasti nevysypávajte, môže dôjsť k vdýchnutiu obsahu. Náplasť použite iba na určený účel! Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote. Na náplasť v priebehu aplikácie nevytvárajte veľký tlak, napr. Pri spaní, ležaní pod. Rovnako ako iné hrejivé prípravky môže náplasť spôsobiť podráždenie kože a pálenie. Ak sa Vám zdá, že náplasť príliš páli, miesto je výrazne začervenané alebo cítite iné nepriaznivé javy (vyrážka, opuch) náplasť ihneď odstráňte. Nepoužívajte počas spánku.


zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Jírovec maďal (Kaštan koňský, Aesculus hippocastanum, extrakt z plodů)

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia ostatné
Časti tela a problematiky Chrbát, Cievy, žily, Hrejivé náplasti, Krk, Kĺby