Revital Max Imnunita, Vitalita, Prevencia 30 tbl.

Revital Max Imnunita, Vitalita, Prevencia 30 tbl.

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prvý výživový doplnok s vedecky vyvinutým zložením. Revitalmax 30 tabliet – 30 dňová kúra (1 tableta denne) Unikátna zmes vysoko účinných látok Podporuje a zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu Znižuje mieru únavy a podporuje vitalitu Ochraňuje bunky pred oxidačným stresom Celý popis
18,90 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

30.9.2021 - 1.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100055804131

Popis

POPIS PRODUKTU: 

Najmä v týchto ťažkých časoch „Korony“ ľudia často podceňujú a prehliadajú vplyv Imunity, prevencie a vitality na fyzické a psychické zdravie, čo je veľká škoda. Málokto vie, že existujú látky a vitamíny, pomocou ktorých možno zmobilizovať imunitu a vitalitu a skoncentrovať ju do formy výživového doplnku, vďaka ktorému sa cítite ako vyslobodení z pút únavy a oslabenej imunity čím následne prežívate úplne nové pocity. RevitalMax-Imnunita-Vitalita-Prevencia je výživový doplnok ktorý obsahuje unikátnu zmes Artemisínu, Propolisu, koenzýmu Q10 s Korejským Ženšenom, doplnenú vyváženým množstvom Vitamínov a minerálov, ktorá posilňuje obranný a imunitný systém, pôsobí preventívne pred vírusmi a baktériami a má pozitívny vplyv na vitalitu celého organizmu. Hlavne teraz v dobe Covidovej treba podporiť imunitu, táto zmes obsahuje všetky učinné AntiCovid zložky teda Vitamíny D,C,B s Artemisínom(Palina Ročná), Zinkom, Magnéziom,Selénom a Železom čo podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, podporuje metabolizmus, posilňuje činnosť srdca, zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, prispieva k dobrému fyzickému a psychickému stavu. Prináša telu látky vhodné na dlhodobé užívanie, znižujúce mieru únavy a podporujúce vitalitu. Zmes môže supresívne pôsobíť na vírusy (Covid), parazity, huby a rakovinové bunky.

Balenie:

Počet tabliet v balení: 30 ks.

Dávkovanie:

1 tableta denne, zapiť tekutinou.

Upozornenie:

Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.