Revital Max Detoxikácia, Antioxidanty 60 tbl.

Revital Max Detoxikácia, Antioxidanty 60 tbl.

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prvý výživový doplnok s vedecky vyvinutým zložením. Revitalmax 60kapsúl – 30 dňová kúra (2 kapsule denne) Unikátna zmes vysoko účinných látok Očistenie organizmu od toxínov a škodlivých látok Efektný antioxidant Ochraňuje bunky pred oxidačným stresom Celý popis
19,90 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

30.9.2021 - 1.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100055804140

Popis

POPIS PRODUKTU: 

Stres, nezdravá strava, nedostatočná hydratácia, nezdravý životní štýl a množstvo ďalších príčin má za následok, že sa začnú usadzovať toxíny v našom tele. Človek sa cíti unavený, bez energie, má neurčité bolesti vo svaloch, trápia ho ekzémy, hnačky alebo zápchy, ktoré vznikajú bez jasných príčin. V takom prípade je odporúčané, aby došlo k prečisteniu organizmu.

RevitalMax-Detoxikaácia-Antioxidanty je výživový doplnok ktorý obsahuje unikátnu zmes Inulínu, Chlorelly, Acai, Alove Vera, Pestreca, Čierneho korenia, Zelenej kávy, Lecitínu, Zinku, Selénu a Vitamínu E, ktorá má antioxidačné a detoxikačné účinky, prispieva k ochrane organizmu pred oxidačným stresom a účinne zbavuje telo nečistôt. Je to mix látok s vyváženým obsahom vlákniny a antioxidantov, ktoré spoločne tvoria veľmi účinnú pomoc na detoxikáciu tela, a prečistenie hrubého čreva a pečene.

Balenie:

Počet kapsúl v balení: 60 ks.

Dávkovanie:

2 kapsule denne, zapiť tekutinou.

Upozornenie:

Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.