Revital Max Chudnutie, Diéta 60 tbl.

Revital Max Chudnutie, Diéta 60 tbl.

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prvý výživový doplnok s vedecky vyvinutým zložením. Revitalmax 60kapsúl – 30 dňová kúra (2 kapsule denne) Unikátna zmes vysoko účinných látok Efektívnejšie spaľovanie tukových buniek počas fyzickej aktivity Podporuje zníženie hmotnosti pri diéte Obmedzuje pocity hladu Podporuje energiu, výdrž Celý popis
26,90 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

30.9.2021 - 1.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100055799201

Popis

POPIS PRODUKTU: 

Nadváha alebo obezita je vlastne nadmerné ukladanie telesného tuku, ktorý môže viesť k vážnym zdravotným ochoreniam a následne aj k smrti. Nadváha nie je len estetickým problémom, ale hlavne problémom zdravotným. Častokrát pociťujeme nedostatok energie pri fyzickej aktivite, fyzickej námahe, ale aj duševnej práci, či emocionálnom vypätí. Celkovo nás nadváha, obezita, únava a vyčerpanosť obmedzujú a znižujú kvalitu nášho života. RevitalMax-Chudnutie-diéta je výživový doplnok ktorý obsahuje unikátnu zmes Zeleného čaju, Garnície, L-karnitínu, Acai, Pomarančovníku, Vitamínu E, Zinku, Selénu, Čierneho korenia, Zelenej kávy a Chrómu, ktorá prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti, metabolizmu lipidov (tukov) a potláča chuť do jedla. Zelený čaj, Guarana a Chróm podporujú metabolizmus a napomáhajú spaľovať tuky, navodzujú a predlžujú pocit sýtosti a tým napomáhajú znížiť hmotnosť. Obsahuje taktiež L-karnitín ktorý je často využívaný vo fitness ako spalovač tukov na formovania postavy. Doplnk je vhodný pre vegánov a vegetariánov, neobsahuje tiež škrob, lepok ani konzervanty. Samozrejme netreba zabúdať na pohyb a cvičenie!

Balenie:

Počet kapsúl v balení: 60 ks.

Dávkovanie:

2 kapsule denne, zapiť tekutinou.

Upozornenie:

Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.