Puori D3 - vitamín D(2500IU)

Puori D3 - vitamín D(2500IU)


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

V balení je 120 denných dávok(2500IU) – 1 tobolka/60 denných dávok(5000IU) – 2 tobolky. Udržuje a posilňuje silu kostí a svalov. Posilňuje imunitný systém. Znižuje riziko osteoporózy. Znižuje riziko depresie. Znižuje riziko rakoviny, srdcových chorôb a cukrovky. Má organické zloženie. Celý popis

17.9
17,90 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov
 

Kód: 100042930901

Popis

Popis produktu

Prečo je dopĺňanie vitamínu D dôležité?

Vitamín D je extrémne dôležitý vitamín a je nevyhnutný pre niektoré funkcie ľudského tela. Nedostatok vitamínu D je veľmi častý, avšak väčšina ľudí o ňom nevie.

Naše telo si vitamín D produkuje samo v momente keď sa slnečné lúče dotknú našej pokožky. Pretože slnečné lúče nie sú počas celého roku dostatočne silné, nevieme si ho produkovať sami celoročne. Rovnako aj používanie prípravkov s ochranným faktorom znižuje produkciu organického vitamínu D.

Pravidelné užívanie vitamínu D znižuje riziko osteoporózy, rakoviny a srdcovocievnych chorôb. Vitamín D má priamy vplyv na vstrebávanie kalcia do našich kostí. Udržanie zdravej hladiny vitamínu D, taktiež znižuje riziko depresie. Vitamín D má dôležitú úlohu pri udržaní silného imunitného systému, pomáha nášmu organizmu odolávať vírusom a baktériám. Nedostatok vitamínu D môže spôsobovať pocity únavy, vyčerpania a bolesti hlavy.

Príbeh vitamínu D3 od Puori

Vitamín D obsiahnutý v Puori D3 je extrahovaný z lanolínu, prírodnej zložky ovčej vlny. Vlna je zo zvierat jemne odstraňovaná, a podrobuje sa čistiacemu procesu.

Z vlny sa potom extrahuje vitamín D, ktorý je totožný s tým, ktorý naše telo produkuje pri vystaveniu slnečnému žiareniu.

Tento extrahovaný vitamín D sa ďalej zmiešava s organickým panenským kokosovým olejom, ktorý zabezpečuje jeho dobrú vstrebateľnosť.

Maximálna transparentnosť s Clean Label Project. Vyrábame najčistejšie výrobky a testovať všetky šarže produktov.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Druh produktu doplnky stravy
Konzistencia tablety, kapsule, tobolky
Zložka vitamín d3
Časti tela a problematiky Celková imunita, Kosti, Starnutie, dlhovekosť, Stres, nervozita, napätie, Svaly, Vitamín D