Salvia Paradise Haritaki - Vrcholák AF tinktura (Objem 50 ml)

Salvia Paradise Haritaki - Vrcholák AF tinktura (Objem 50 ml)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
100% čistý Haritaki vo forme tinktury s 0% alkoholu pre naše trávenie, pečeň ale tiež pre imunitu, nervový systém, zmysly, na stres a močové cesty. Celý popis
6,80 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

3.12.2021 - 6.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100031313849

Popis

100% čistý Haritaki vo forme tinktury s 0% alkoholu pre naše trávenie, pečeň ale tiež pre imunitu, nervový systém, zmysly, na stres a močové cesty.

Haritaki je opadavý mohutný strom dorastajuci do výšky až 30 m. Domovinou mu je juhovýchodnej Ázie. Je odporučaný na podporu imunitného systému a pôsobí ako antioxidant. Haritaki má pozitívny vplyv na trávenie a činnosť gastrointestinálneho traktu. Napomáha k udržaniu správnej hladiny cholesterolu v krvi a správnemu vylučovanie.

Prispieva k dobrému stavu kardiovaskulárneho a dýchacieho systému, podieľa sa na správnej činnosti pečene a metabolizmu glukózy. Priaznivo pôsobí na funkcie močových ciest a reprodukčného systému. V období zvýšeného stresu je odporučaný na podporu nervového systému a mysle. Využíva sa pri očistných kurach.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych učinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Tinktura neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Prídavné látky:

glycerol; voda

Dávkovanie:

Po pretrepaní užívame 15 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje výťažok zodpovedajúci 11 624 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Upozornenie:

doplnok stravy

Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzavierajte! Nie je určené deťom, tehotným a dojčiacim ženám.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula)
Normálne funkcie dýchacieho systému
Prirodzená obranyschopnosť – imunitný systém
antioxidant
Normálny stav pokožky
Normálne funkcie reprodukčného systému
Normálna činnosť pečene
Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému – hladina cholesterolu v krvi
Normálne trávenie, normálna činnosť gastrontestinálního traktu, vylučovanie
Nervový systém, zmysly, myseľ, hlava, stres
Normálne funkcie močových ciest & metabolizmus glukózy