Energy Ruticelit 50 ml
14,70 €

Ruticelit je bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody žriedla Podhájska. Súčasťou krému sú vysoko účinné látky ako lipozómy, AHA kyseliny, vitamíny.


Adiel Kyselina askorbová Pure Serum 30 ml
38,60 €

Novinka

Sérum s kyselinou askorbovou jemne zosvetľuje, zjednocuje tón pleti a hydratuje. Ide o vitamín C, ktorý je silný antioxidant, chráni pokožku pred pôsobením voľných radikálov a bojuje proti prvým príznakom starnutia pleti. Kyselina askorbová je nevyhnutná pri tvorbe kolagénu a obnove buniek.


Argital - maska ​​zo zeleného ílu Argiltubo-16%
2,40 €

2 €

Akcia

Argital maska zo zeleného ílu Argiltubo, bohatého na stopové prvky a kremík, má výrazný omladzujúci účinok. Je vhodná pre každý vek a všetky typy pleti a je pripravená na okamžité použitie ako tvárová maska, telová maska a maska na vlasy.


Červený íl - terrasol 170 g
4,60 €

Červený íl – terrasol je prírodný jemne mletý prášok s obsahom minerálnych látok, ktorý z tela odstraňuje toxíny a má upokojujúce, detoxikačné, revitalizujúci a vyživujúce účinky. .


Pharma Activ Cranvita 1 + 1 500 ml + Ag100 10ppm 500 ml
16,30 €

Cranvita bez pridaného cukru a sladidiel. Doplnkom stravy obsahuje šťavu z brusníc s pridaním výťažku z koreňa petržlenu. Šťava je získavaná zo špeciálne vyberaných plodu brusnice veľkoplodej (Vaccinium macrocarpon).


Zelený íl - lunasol 170 g
5,40 €

Zelený íl – lunasol obsahuje ílové minerály a stopové prvky dôležité pre výživu pokožky a vlasov. .