Allnature Aloe ferox - divoká aloe 1 l

20%
Hodnotenie: 1
Allnature

Allnature Aloe ferox - divoká aloe 1 l

20%
Hodnotenie: 1
Allnature

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Aloe ferox sa od Aloe vera odlišuje najmä vyšším obsahom účinných látok – polysacharidov, ktorých je v aloe ferox takmer 2× viac. Obsahuje tiež viac prírodného vápnika, železa a aminokyselín. . Celý popis

20.5
1 1
20,50 € Vrátane DPH
Už sa nepredáva

Kód: 100002271416

Popis

Popis produktu

Aloe ferox sa od Aloe vera odlišuje najmä vyšším obsahom účinných látok – polysacharidov, ktorých je v aloe ferox takmer 2× viac. Obsahuje tiež viac prírodného vápnika, železa a aminokyselín. Aloe Ferox bola po stáročia používaná miestnymi domorodcami z kmeňa Khoisan a až v poslednom čase sa z nej začali vyrábať kozmetické prípravky a doplnky stravy. Vzhľadom na obmedzené množstvo aloe ferox, ktorá je k dispozícii, sa jedná o veľmi vzácny doplnok stravy. Jej prirodzená chuť pripomínajúca citrusové plody a sirupovitá konzistencia sú ďalšími dôvodmi, prečo je Aloe ferox medzi zákazníkmi veľmi populárne.

Aloe ferox je divoko rastúca druh aloe, ktorá pochádza z hornatej oblasti južnej Afriky. Na celom svete existuje vyše 300 druhov aloe, ale ferox možno nájsť iba v niekoľkých oblastiach južnej Afriky. Nikde inde na svete ju nenájdete. Aloe ferox rastie v prirodzene čistej a znečistením nedotknutej divokej prírode. Nie je umelo oplodňovanie, hnojené ani ošetrovaná pesticídy. Listy sú zbierané ručne, iba 1× za 4 roky a zo spodnej časti rastliny, tak aby nebola poškodená. Prídavné látky:

0,04% sorbát draselný

Dávkovanie: Užívajte 1× denne 25 ml. Pred použitím pretrepte. Možno riediť vodou, ovocnou šťavou alebo užívať samotnej. Je možné užiť aj zvonka na pokožku. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2–3 mesiacov. Balenie:

1 liter, fľaša zo zatmaveného skla

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a pri teplote do 25 ° C. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 1 mesiaca. Krajina pôvodu Afrika, oblasť Karoo.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Aloe kapská (Aloe capensis, Aloe ferox, čistá šťava z celých listov, 99,96%)
Prirodzená obranyschopnosť – odolnosť
antioxidant
Normálne funkcie črevného traktu
Normálna hladina cukru v krvi
Úľava pri predmenštruačnom syndróme / menopauze
Normálny stav pokožky, vlasov a nechtov

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia tekuté prípravky
Štítok bez laktózy, bez lepku, bez pridaného cukru, vege, vegán
Časti tela a problematiky Fajčenie, Normálne trávenie, Tráviace orgány, trávenie