Hľadáte tovar z kategórie prilby na snowboard? U nás na MALL.SK si ho môžete porovnať podľa parametrov, alebo od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
  • Nákup vám doručíme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
  • Produkty z kategórie Prilby na snowboard vám privezieme domov, alebo si nákup môžete vyzdvihnúť v jednom z našich 350 výdajných miest.
  • Operátori našej klientskej podpory riešia požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
  • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
-37%
Alpina Sports Spice White-Periwinkle Matt, 55-59

Alpina Sports Spice

154,57 €
96,10 €

Dámska prilba Alpina Spice kombinuje veľmi pevnú škrupinuvysoko účinným systémom vetrania. Vhodná ako na freeride, tak na zjazdovku. Štýlová vlajková helma spoločnosti Alpina.

Tovar od predajcu MALL
-51%
Alpina Sports Biom,A9059.1.80 51-54 cm
3x

Alpina Sports Biom,A9059.1.80 51-54 cm

95,50 €
46,60 €

Ďalšia ponuka za 42 €

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje Hard shell konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou sú strategicky umiestnené ventilačné otvory pre optimálne odvetrávanie. Alpina Sports Biom , A9059.1.80 je vybavená vnútornou vyberateľnou a prateľnou vložkou.

Tovar od predajcu MALL
-39%
Alpina Sports Carat set Disney Mickey Mouse 48-52
2x

Alpina Sports Carat set Disney Mickey Mouse

97,10 €
58,60 €

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou sú okuliare s úpravou FogStop proti zahmlievaniu skiel. Alpina Sports Carat set Disney Mickey Mouse je opatrený vyberateľnou prateľnou vložku.

Tovar od predajcu MALL
-39%
Alpina Sports Carat set Disney Rapunzel 48-52
7x

Alpina Sports Carat set Disney

95,80 €
58,40 €

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou sú okuliare s úpravou FogStop proti zahmlievaniu skiel. Alpina Sports Carat set Disney je opatrený vyberateľnou prateľnou vložku.

Tovar od predajcu MALL
-38%
Atomic Prilba Savor Amid čierna XL

Atomic Prilba Savor Amid

130,20 €
79,80 €
Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska prilba, ktorá ponúkne vysoký štandard bezpečnosti. Je až o 40% odolnejšia voči nárazom, než bežné prilby. Atomic Savor Amid umožňuje flexibilné tvarovanie vnútra prilby podľa vašej hlavy. Výhodou je vyberateľná podšívka, ktorá je jednoduchá na hygienickú údržbu. Prilba je kombinovateľná so slúchadlami Air Pads.

Tovar od predajcu MALL
-44%
Mango Prilba Volcano Pro Biela Perleť Mat 53-55

Mango Prilba Volcano Pro

132,50 €
74,10 €

Ďalšia ponuka za 128,91 €

Lyžiarska prilba s Visor a 18 ventilačnými otvormi. Mango Prilba Volcano Pro je vybavená mäkkými krytkami uší aj univerzálnym upínacím systémom RUN SYSTEM, vďaka ktorému môžete pomocou regulačného kolieska ľahko prispôsobiť prilbu veľkosti vašej hlavy.

Tovar od predajcu MALL
-41%
Giro Neo Jr. Lyžiarska helma

Giro Neo Jr. Lyžiarska helma

99,95 €
58,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Detská Neo Jr. lyžiarska prilba od značky Giro má ľahkú In-Mold škrupinu, ktorá je vybavená upínacím systémom In Form, ktorý prilbu dokonale drží na hlave. Je kompatibilný so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka regulovateľnému a uzavretému odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Naviac spĺňa európske bezpečnostné normy CE EN1077B.

Tovar od predajcu MALL
-46%
Giro Neo Mat Light Grey S
5x

Giro Neo

99,95 €
53,70 €
Posledný kus za túto cenu!

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje regulovateľným a uzatvárateľným odvetrávaním. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Neo umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Tovar od predajcu MALL
-37%
Atomic Prilba Count svetlozelená S

Atomic Prilba Count

100 €
62,30 €
Posledný kus za túto cenu!

Prilba vhodná na lyže aj snowboard. Vyrobená technológiou Holo-Core, ktorá kombinuje ľahkosť konštrukcie a zároveň vysokú bezpečnosť. Atomic Count možno ľubovoľne nastavovať podľa tvaru lyžiarovej hlavy. Je veľmi praktická vďaka kombinovateľnosti so slúchadlami Air Pads a vyberateľnej a umývateľnej podšívke.

Tovar od predajcu MALL
-41%
Giro Avera Lyžiarska helma čierna mat S

Giro Avera Lyžiarska helma

99,95 €
58,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Dámska prilba Avera od značky Giro na lyže či snowboard, ktorá je výškovo nastaviteľná, teda je ľahko nositeľná aj s vlasmi stiahnutými do copu. Má konštrukciu In-Mold, čo je prilba vyrobená vstrekovaním EPS peny do polykarbonátovej škrupiny. Vďaka Thermostat Control má regulovateľné a uzatvárateľné odvetranie. Navyše spĺňa európsku bezpečnostnú normu CE EN1077B

Tovar od predajcu MALL
-44%
Giro Scale Mat White S
2x

Giro Scale

69,95 €
38,80 €
Posledný kus za túto cenu!

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje škrupinou Hard shell. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Scale umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Tovar od predajcu MALL
-37%
Atomic Prilba MENTOR JR oranžová XS

Atomic Prilba MENTOR JR

54,90 €
34,30 €
Posledný kus za túto cenu!

Prilba určená pre najmladších lyžiarov. Jedná sa o konštrukciu Inmold, vyznačujúca sa ľahkosťou a vysokou odolnosťou. Umožňuje pasívne odvetrávanie vďaka niekoľkým otvorom. Helma Atomic MENTOR JR umožňuje flexibilne nastavovať veľkosť a vynímať vnútornú výstelku, vďaka čomu je helma ľahšia pre hygienickú údržbu.

Tovar od predajcu MALL