Alpina Sports Grap 2.0 LE
127,06 € 88,30 €

Unisex lyžařská helma Alpina Grap 2.0 LE je limitovanou edicí modelu Grap 2.0 s ještě příjemnější vnitřní výstelkou a v originálním provedením, které nikdo nepřehlédne. Vynikající vlastnosti a jedinečný tvar, který sedí každému.

Alpina Sports Grap 2.0

Alpina Sports Grap 2.0

Hodnotenie: 4
110,74 € 70,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Unisex lyžiarska prilba Alpina Grap 2.0 je najpredávanejší model heliem Alpina Grap 2.0 v novom vzhľade. Skvele sedí na hlave a má ľahko nastaviteľnú veľkosť.

Bollé Millenium Matte Black Flash
89,70 €

Prvotřídní sjezdová helma8 větracími otvory. Hybridní konstrukce spojující technologii In-Mold a Hardshell zajišťuje vysokou ochranu hlavy při zachování nízké hmotnosti. Bollé Millenium Matte Black Flash disponuje odnímatelnou pratelnou výstelkou a náušníky.

Lyžiarske prilby

Potrebujete kvalitnú lyžiarsku prilbu, než vyrazíte na svahy? Na MALL.sk. si iste vyberiete. Ponúkame bohatý výber dizajnov aj spracovanie dámskych, pánskych i detských bezpečných lyžiarskych heliem!

Lyžiarske helmy vysokej kvality môžete kúpiť od výrobcov, ako sú Atomic, Salomon, Alpina Sports, Giro, POC, Uvex a mnohých ďalších. Pred odchodom na svah si skontrolujte tiež viazanie a lyžiarske topánky.

Vyberajte tiež z rady kvalitných zjazdových lyží originálneho dizajnu, nezabudnite na štýlové lyžiarske bundy a hrejivé lyžiarske rukavice!