Salomon Cruiser²

Salomon Cruiser²

Hodnotenie: 5
84,59 € 53,40 €

Kvalitná lyžiarska prilba. Salomon Cruiser² s Thin Shell technológiou zaručí maximálne pohodlie vďaka nízkej váhe a vysokej odolnosti. Technológia EPS 4D zaručuje vysokú úroveň bezpečnosti hlavy a Salomon Custom Dial System zabezpečí, že prilba padne ako uliata.

Uvex P1US 2.0

Uvex P1US 2.0

Hodnotenie: 4,8
104,57 € 60,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžařská přilba Uvex P1US 2.0 spojuje technologie s pohodlím uživatele. I při nízké váze helma splňuje nejpřísnější bezpečnostní standardy. Díky dobré ventilaci udrží vaši hlavu po celý den v suchu.

Lyžiarske prilby

Potrebujete kvalitnú lyžiarsku prilbu, než vyrazíte na svahy? Na MALL.sk. si iste vyberiete. Ponúkame bohatý výber dizajnov aj spracovanie dámskych, pánskych i detských bezpečných lyžiarskych heliem!

Lyžiarske helmy vysokej kvality môžete kúpiť od výrobcov, ako sú Atomic, Salomon, Alpina Sports, Giro, POC, Uvex a mnohých ďalších. Pred odchodom na svah si skontrolujte tiež viazanie a lyžiarske topánky.

Vyberajte tiež z rady kvalitných zjazdových lyží originálneho dizajnu, nezabudnite na štýlové lyžiarske bundy a hrejivé lyžiarske rukavice!