Alpina Sports Jump 2.0 VM - rozbalené-53%
287,90 € 135,10 €

Rozbalené

Prilba na snowboard a lyžovanie so štítom disponuje Hard shell konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je mikroflísový goliera odnímateľné kryty uší. Alpina Sports Jump 2.0 VM je opatrená ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie a príjemné ochladenie.

Uvex Junior Visor Pro - zánovné-26%
135,67 € 99,30 €

Zánovné

Dětská lyžařská přilba se štítem Uvex Junior Visor Pro nabízí kombinaci maximální ochrany, komfortu. Ještě větší komfort díky štítu, který chrání oči před oslněním nebo nepřízní počasí. Vnitřní polstrování je hypoalergenní a vyjímatelné.

Lyžiarske prilby

Potrebujete kvalitnú lyžiarsku prilbu, než vyrazíte na svahy? Na MALL.sk. si iste vyberiete. Ponúkame bohatý výber dizajnov aj spracovanie dámskych, pánskych i detských bezpečných lyžiarskych heliem!

Lyžiarske helmy vysokej kvality môžete kúpiť od výrobcov, ako sú Atomic, Salomon, Alpina Sports, Giro, POC, Uvex a mnohých ďalších. Pred odchodom na svah si skontrolujte tiež viazanie a lyžiarske topánky.

Vyberajte tiež z rady kvalitných zjazdových lyží originálneho dizajnu, nezabudnite na štýlové lyžiarske bundy a hrejivé lyžiarske rukavice!