Giro Avera

Giro Avera

Hodnotenie: 5
96 € 64,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska prilba na snowboard a lyžovanie disponuje regulovateľným a uzatvárateľným odvetrávaním. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Avera umožňuje výškové nastavenie i prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Giro Era C
89,95 € 59,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska prilba na snowboard a lyžovanie disponuje regulovateľným a uzatvárateľným odvetrávaním. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Era C umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Alpina Sports Alpina Spice
147,03 € 95,20 €

Moderní stylová helma. Alpina Spice je nejbezpečnější helmou tohoto výrobce. Dosahuje toho díky nárazuvzdorné skořepině s výplní HI-EPS, která účinně tlumí sílu nárazů. Helma je vybavena uzavíratelnými ventily pro ideální odvětrávání a odnímatelnými krytkami uší. Vnitřní polstrování lze vyjmout a ručně vyprat. Nastavitelnost je zajištěna systémem Run System Ergo Snow, který lze snadno ovládat i v rukavicích.

Giro Ceva
77,24 € 44,50 €

Dámska prilba na snowboard a lyžovanie disponuje regulovateľným a uzatvárateľným odvetrávaním. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Ceba umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Salomon Pearl²
76,53 € 53,20 €

Stylová dámská přilba na sjezdové lyžování. Salomon Pearl² konstrukce Thin Shell je extrémně pevná a zároveň velmi lehká. Pohodlí je zajištěno vyjímatelnou pratelnou výstelkou a komfortními chrániči usí 3D Sound System Earpads.

Giro Era

Giro Era

Hodnotenie: 4,8
103,83 € 61,90 €

Kvalitná dámska prilba. Giro Era je vďaka konštrukcii In-Mold extrémne pevná a bezpečná. Helma padne dobre na každú hlavu, pretože je vybavená systémom nastavenia Vertical Tuning a In Form Fit System. Prilba má nízky profil, ktorý zabezpečuje, že veľmi dobre vyzerá.

Uvex PRIMO prosecco

Uvex PRIMO prosecco

Hodnotenie: 5
129,82 € 88,80 €

Všestranná lyžařská přilba. Uvex PRIMO prosecco zaujme kombinací stylového designu a maximální bezpečnosti. Přilba je vybavena komfortním zapínáním Monomatic a přizpůsobí se díky technologii IAS 3D každé hlavě. Pohodlí zajišťuje odnímatelná pratelná výstelka a uzavíratelný ventilační systém Hardshell.

Relax Lyžiarska prilba Wild
69,10 € 45,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska zimná prilba s pevnostným riešením In-Mold Shell. Ventilačný systém Active Boost so 14 špeciálne umiestnenými otvormi. Antibakteriálna vložka Soft Sense k odvodu vlhkosti. Relax Lyžiarska prilba Wild je opatrená výstuhou Cross Protect a spĺňa certifikáciu CE EN 1077: 2007, class B.

Salomon Mirage S - rozbalené-21%
192 € 150,40 €

Rozbalené

Moderná dámska prilba so zorným štítkom na zjazdové lyžovanie. Salomon Mirage S sa vyznačuje hybridnou konštrukciou, ktorá zaisťuje bezpečnosť pri zachovaní ľahkosti. Prilba je vďaka výstelke AdvancedSkin ActiveDry z vlny Merino veľmi komfortná. Prilba je vybavená zorným štítkom, ktorý perfektne padne na každú tvár.

Lyžiarske prilby

Potrebujete kvalitnú lyžiarsku prilbu, než vyrazíte na svahy? Na MALL.sk. si iste vyberiete. Ponúkame bohatý výber dizajnov aj spracovanie dámskych, pánskych i detských bezpečných lyžiarskych heliem!

Lyžiarske helmy vysokej kvality môžete kúpiť od výrobcov, ako sú Atomic, Salomon, Alpina Sports, Giro, POC, Uvex a mnohých ďalších. Pred odchodom na svah si skontrolujte tiež viazanie a lyžiarske topánky.

Vyberajte tiež z rady kvalitných zjazdových lyží originálneho dizajnu, nezabudnite na štýlové lyžiarske bundy a hrejivé lyžiarske rukavice!