Alpina Sports Grap 2.0

Alpina Sports Grap 2.0

Hodnotenie: 4,8
115,48 € 74,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je zateplený chránič krku a odnímateľné kryty uší. Alpina Sports Grap 2.0 je vybavená ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie a vyberateľnou prateľnou vložkou.

Atomic Revent Nightshade
80,10 € 53,10 €

Ultraľahká lyžiarska prilba Atomic Revent Nightshade ponúka vďaka konštrukcii In-Mold vysokú úroveň ochrany hlavy. Prilbu je možné jednoducho prispôsobiť podľa veľkosti hlavy a prateľná výstelka zaisťuje maximálny komfort. Ochrana i štýlový vzhľad v jednom. Model s minimálnou váhou 350 g.

Alpina Sports Alpina Spice
147,03 € 93,80 €

Moderní stylová helma. Alpina Spice je nejbezpečnější helmou tohoto výrobce. Dosahuje toho díky nárazuvzdorné skořepině s výplní HI-EPS, která účinně tlumí sílu nárazů. Helma je vybavena uzavíratelnými ventily pro ideální odvětrávání a odnímatelnými krytkami uší. Vnitřní polstrování lze vyjmout a ručně vyprat. Nastavitelnost je zajištěna systémem Run System Ergo Snow, který lze snadno ovládat i v rukavicích.

Alpina Sports Carat LX
73,70 € 34,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľahká detská lyžiarska prilba Alpina Carat LX s IN-MOLD technológiou a prispôsobivými chráničmi uší. Skvele sedí na hlave, má ľahko nastaviteľnú veľkosť a štýlový moderný vzor.

Giro Era

Giro Era

Hodnotenie: 4,8
103,83 € 61 €

Kvalitná dámska prilba. Giro Era je vďaka konštrukcii In-Mold extrémne pevná a bezpečná. Helma padne dobre na každú hlavu, pretože je vybavená systémom nastavenia Vertical Tuning a In Form Fit System. Prilba má nízky profil, ktorý zabezpečuje, že veľmi dobre vyzerá.

Salomon prilba GROM Purple Mat
59 €

Dětská lyžařská helma Salomon Grom s poloskořepinovou konstrukcí a nastavitelnou velikostí sedne každému dítěti.

Lyžiarske prilby

Potrebujete kvalitnú lyžiarsku prilbu, než vyrazíte na svahy? Na MALL.sk. si iste vyberiete. Ponúkame bohatý výber dizajnov aj spracovanie dámskych, pánskych i detských bezpečných lyžiarskych heliem!

Lyžiarske helmy vysokej kvality môžete kúpiť od výrobcov, ako sú Atomic, Salomon, Alpina Sports, Giro, POC, Uvex a mnohých ďalších. Pred odchodom na svah si skontrolujte tiež viazanie a lyžiarske topánky.

Vyberajte tiež z rady kvalitných zjazdových lyží originálneho dizajnu, nezabudnite na štýlové lyžiarske bundy a hrejivé lyžiarske rukavice!