Alpina Sports Grap 2.0

Alpina Sports Grap 2.0

Hodnotenie: 4,8
115,48 € 75 €

Posledný kus za túto cenu!

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je zateplený chránič krku a odnímateľné kryty uší. Alpina Sports Grap 2.0 je vybavená ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie a vyberateľnou prateľnou vložkou.

Salomon Quest Access

Salomon Quest Access

Hodnotenie: 5
126,53 € 86,20 €

Kvalitní pánská přilba na sjezdové lyžování. Salomon Quest Access disponuje vysokým stupněm bezpečnosti díky EPS4D, které pomáhá rozptýlit energii při nárazu. Komfort pro lyžaře zajišťuje Custom Dial Fit system nabízející dobrou nastavitelnost a měkká vyjímatelná výstelka.

Uvex HLMT 500 visor
250,61 € 166 €

Kvalitní lyžařská helma. Uvex HLMT 500 visor si díky vestavěnému štítu oblíbí zejména lyžaři, kteří neradi nosí brýle. Helma je vybavena komfortním systémem upevnění na bradě pomocí jedné ruky a systém upínání IAS 3D zaručuje přizpůsobení se jakémukoli tvaru hlavy. Součástí je odnímatelná hypoalergenní výstelka.

Alpina Sports Grap 2.0 LE
127,06 € 87 €

Unisex lyžařská helma Alpina Grap 2.0 LE je limitovanou edicí modelu Grap 2.0 s ještě příjemnější vnitřní výstelkou a v originálním provedením, které nikdo nepřehlédne. Vynikající vlastnosti a jedinečný tvar, který sedí každému.

Alpina Sports Jump 2.0 HM
230,30 € 158,50 €

Prilba **na snowboard a lyžovanie so štítom disponuje **Hard shell **konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je **mikroflísový golier a odnímateľné kryty uší. Alpina Sports Jump 2.0 HM je opatrená ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie a príjemné ochladenie.

Alpina Sports Jump 2.0 VM
287,90 € 198,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Prilba na snowboard a lyžovanie so štítom disponuje Hard shell konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je mikroflísový goliera odnímateľné kryty uší. Alpina Sports Jump 2.0 VM je opatrená ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie a príjemné ochladenie.

Alpina Sports Maroi
134,40 € 79 €

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je zateplený chránič krku a odnímateľné kryty uší. Alpina Sports Maroi je opatrená ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie a vyberateľnou prateľnou vložkou.

Atomic Revent+ Black

Atomic Revent+ Black

Hodnotenie: 5
99,30 € 68,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Extra ľahká pánska helma. Atomic Revent + ponúka vďaka konštrukcii In-Mold vysokú úroveň ochrany hlavy. Prilbu je možné jednoducho prispôsobiť podľa veľkosti hlavy a prateľná výstelka zaisťuje maximálny komfort. Ochrana i štýlový vzhľad v jednom.

Giro Avera

Giro Avera

Hodnotenie: 5
96 € 64,90 €

Dámska prilba na snowboard a lyžovanie disponuje regulovateľným a uzatvárateľným odvetrávaním. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Avera umožňuje výškové nastavenie i prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Giro Neo

Giro Neo

Hodnotenie: 5
99,95 € 63,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje regulovateľným a uzatvárateľným odvetrávaním. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Neo umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Giro Neo MIPS

Giro Neo MIPS

Hodnotenie: 5
122,80 € 81,90 €

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje vložkou MIPS, ktorá chráni hlavu pred prudkým rotačným trhnutím. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Neo MIPS umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Giro Scale
69,95 € 41,90 €

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje škrupinou Hard shell. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Scale umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Giro Union MIPS
159,95 € 97,80 €

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje vložkou MIPS, ktorá chráni hlavu pred prudkým rotačným trhnutím. Súčasťou helmy sú aj antibakteriálne výstelky zabraňujúce zápachu. Giro Union MIPS umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Salomon Brigade
80,20 € 52,90 €

Lyžiarska prilba disponuje Airflow Concept systémom, ktorý umožňuje regulovať prúdiaci vzduch a odvod tepla. Škrupina EPS 4D ochráni vašu hlavu aj pri šikmom prudkom náraze. Salomon Brigade má nastaviteľnú veľkosť a padne každému.

Salomon Driver

Salomon Driver

Hodnotenie: 5
237,40 € 160,50 €

Lyžiarska prilba s integrovaným štítom disponuje prelismi, ktoré zaisťujú kompatibilitu s dioptrickými okuliarmi. Škrupina EPS 4D ochráni vašu hlavu aj pri šikmom prudkom náraze. Salomon Driver S je bezpečná helma, ktorá nájde využitie aj pri jazde na snowboarde.

Salomon Icon² M

Salomon Icon² M

Hodnotenie: 5
99,40 € 64,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska prilba s nízkym profilom skvele padne a tvorí úzku siluetu. Škrupina EPS 4D ochráni vašu hlavu aj pri šikmom prudkom náraze. Salomon Driver S Icon² M je opatrená audio systémom, vďaka ktorému môžete aj počas jazdy počúvať hudbu.

Salomon Quest Charge
149,20 € 98,30 €

Lyžiarska prilba disponuje Airflow systémom, ktorý umožňuje regulovať prúdiaci vzduch a odvod tepla. Škrupina EPS 4D ochráni vašu hlavu aj pri šikmom prudkom náraze. Salomon Quest Charge má nastaviteľnú veľkosť. Súčasťou helmy je aj odnímateľná podšívka.

Giro Ratio

Giro Ratio

Hodnotenie: 5
45,20 €

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje regulovateľným a uzatvárateľným odvetrávaním. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Ratio umožňuje výškové nastavenie i prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Relax Lyžiarska helma Stealth
109,04 € 73,40 €

Lyžiarska prilba s integrovaným štítom disponuje konštrukciou In-Mold, ktorá činí helmu veľmi odolnou voči nárazu. Je vybavená 14 ventilačnými otvormi a a systémom ACTIVE BOOST pre optimálne odvetrávanie. Relax Lyžiarska prilba Stealth je opatrená ergonomicky tvarovanou a antibakteriálnou výstelkou SOFT SENSE.

Alpina Sports Biom

Alpina Sports Biom

Hodnotenie: 4,5
96,87 € 64,80 €

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje Hard shell konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou sú strategicky umiestnené ventilačné otvory pre optimálne odvetrávanie. Alpina Sports Biom je vybavená vnútornou vyberateľnou a prateľnou vložkou.

Giro Ceva
43,90 €

Dámska prilba na snowboard a lyžovanie disponuje regulovateľným a uzatvárateľným odvetrávaním. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Ceba umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Giro Launch

Giro Launch

Hodnotenie: 5
45,90 €

Dizajnová detská prilba na zjazdové lyžovanie. Giro Launch ponúka kombináciu vysokej úrovne bezpečnosti vďaka konštrukcii In-Mold a komfortu pre malých lyžiarov. Prilba je veľmi ľahká a možno ju ľahko nastaviť tak, aby padla na každú detskú hlavu.

Mango Wind Free

Mango Wind Free

Hodnotenie: 3,5
73,70 € 56,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Mango Wind Free je ľahučká prilba na lyže a snowboard. Vďaka univerzálnemu upínaciemu systému Run System skvele padne a drží na hlave.

Salomon Cruiser²

Salomon Cruiser²

Hodnotenie: 5
84,59 € 52,90 €

Kvalitná lyžiarska prilba. Salomon Cruiser² s Thin Shell technológiou zaručí maximálne pohodlie vďaka nízkej váhe a vysokej odolnosti. Technológia EPS 4D zaručuje vysokú úroveň bezpečnosti hlavy a Salomon Custom Dial System zabezpečí, že prilba padne ako uliata.

Salomon Pearl²
76,53 € 52,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Stylová dámská přilba na sjezdové lyžování. Salomon Pearl² konstrukce Thin Shell je extrémně pevná a zároveň velmi lehká. Pohodlí je zajištěno vyjímatelnou pratelnou výstelkou a komfortními chrániči usí 3D Sound System Earpads.

Giro Jackson MIPS

Giro Jackson MIPS

Hodnotenie: 5
162,54 € 102,90 €

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje moderným odvetrávaním Passive Aggressive Venting. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Jackson MIPS umožňuje výškové nastavenie i prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Alpina Sports Grap 2.0

Alpina Sports Grap 2.0

Hodnotenie: 4
110,74 € 69,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Unisex lyžiarska prilba Alpina Grap 2.0 je najpredávanejší model heliem Alpina Grap 2.0 v novom vzhľade. Skvele sedí na hlave a má ľahko nastaviteľnú veľkosť.

Alpina Sports Cheos

Alpina Sports Cheos

Hodnotenie: 5
154,10 € 95,90 €

Unisex lyžiarska prilba Alpina Cheos je štýlovou vlajkovou loďou a kombinuje veľmi pevnú škrupinu s vysoko účinným systémom vetrania. Vhodná ako na freeride, tak na zjazdovku.

Bollé Millenium Matte Black Flash
88,90 €

Prvotřídní sjezdová helma8 větracími otvory. Hybridní konstrukce spojující technologii In-Mold a Hardshell zajišťuje vysokou ochranu hlavy při zachování nízké hmotnosti. Bollé Millenium Matte Black Flash disponuje odnímatelnou pratelnou výstelkou a náušníky.

Uvex P1US 2.0

Uvex P1US 2.0

Hodnotenie: 4,8
104,57 € 66,20 €

Lyžařská přilba Uvex P1US 2.0 spojuje technologie s pohodlím uživatele. I při nízké váze helma splňuje nejpřísnější bezpečnostní standardy. Díky dobré ventilaci udrží vaši hlavu po celý den v suchu.

Atomic prilba REVENT
83 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitní lyžařské brýle se speciálními optickými technologiemi, pro křišťálově čistou viditelnost za všech světelných podmínek.

Atomic prilba SAVOR Visor Stereo Blk
175 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska prilba s vysokou úrovňou pohodlia vďaka technológii live fit, vďaka ktorej sa priedušná pena PORON XRD prispôsobí tvaru hlavy.

Briko prilba Mongibello Matt black
171 €

Posledný kus za túto cenu!

Pevná lyžařská helma Briko Mongibello pro pány má odnímatelné kryty uší a zadní spoiler. Navíc technologie Polygiene® zabraňuje množení plísní a hub.

Briko prilba Mongibello Matt magna camo
171 €

Posledný kus za túto cenu!

Pevná lyžařská helma Briko Mongibello pro pány má odnímatelné kryty uší a zadní spoiler. Navíc technologie Polygiene® zabraňuje množení plísní a hub.

CASCO prilba CX-3 Icecube
151 €

Posledný kus za túto cenu!

Stylová helma Casco v matné černé barvě se systémem Magnet Link pro upevnění brýlí Casco FX.

CASCO prilba SP-3 Airwolf
223 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánská lyžařská helma s odvětrávacím systémem a maximální ochranou díky skořapce Monocoque-Ultra.

Kask prilba CHROME Black
422 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžařská helma Kask Chrome vám kromě elegantního designu dopřeje komfort a spolehlivou ochranu.

POC prilba AURIC Cut Backcountry Spin Uran.Blk
235 €

Posledný kus za túto cenu!

Špičková lyžiarska prilba pre univerzálne použitie na zjazdovke aj pre freeride s patentovaným systémom ochrany mozgu SPIN a EPP výstelkou.

Salomon prilba CRUISER2 Black
87 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzální sportovní helma se zvýšenou ochranou. Velikost lze upravit otočným kolečkem.

Salomon prilba ICON2 C.AIR Black
143 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámská lyžařská helma Salomon Icon² C.Air s podšívkou AdvancedSkin ActiveDry, která je prodyšná a odvádí vlhkost z helmy, se trefí do vkusu každé lyžařce.

Salomon prilba ICON2 M Black
103 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámská lyžařská helma Salomon Icon2 M vás udrží na sjezdovce v dokonalém bezpečí díky lehké a zároveň pevné In-Mold konstrukci, která je navíc doplněná EPS 4D pěnou tlumící nárazy.

Salomon prilba RANGER2 C.AIR BLACK
151 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzální sportovní helma s maximální ochranou a nastavitelnou velikostí pomocí nafukovacího polštářku zabudovaného v helmě.

Salomon prilba RANGER2 M Black
107 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzální sportovní helma se zvýšenou ochranou. Velikost lze upravit otočným kolečkem.

Lyžiarske prilby

Potrebujete kvalitnú lyžiarsku prilbu, než vyrazíte na svahy? Na MALL.sk. si iste vyberiete. Ponúkame bohatý výber dizajnov aj spracovanie dámskych, pánskych i detských bezpečných lyžiarskych heliem!

Lyžiarske helmy vysokej kvality môžete kúpiť od výrobcov, ako sú Atomic, Salomon, Alpina Sports, Giro, POC, Uvex a mnohých ďalších. Pred odchodom na svah si skontrolujte tiež viazanie a lyžiarske topánky.

Vyberajte tiež z rady kvalitných zjazdových lyží originálneho dizajnu, nezabudnite na štýlové lyžiarske bundy a hrejivé lyžiarske rukavice!