Alpina Sports Cheos

Alpina Sports Cheos

Hodnotenie: 5
154,10 € 96 €

Unisex lyžiarska prilba Alpina Cheos je štýlovou vlajkovou loďou a kombinuje veľmi pevnú škrupinu s vysoko účinným systémom vetrania. Vhodná ako na freeride, tak na zjazdovku.

Salomon Grom

Salomon Grom

Hodnotenie: 5
42,90 €

Veľmi ľahká komfortná detská prilba. Salomon Grom disponuje nastaviteľnou veľkosťou. Vďaka tomu skvele padne každému dieťaťu.

Relax Detská - Junior Lyžiarska helma Twister Visor
76,80 € 55,40 €

Detská lyžiarska prilba so sklopným hľadím. Škrupina In-Mold Shell je pevná aj pružná natoľko, že znižuje prípadné nárazy. Prateľná vložka Soft Sense udržuje hlavu v teple. Nastaviteľný systém Dual Fix prispieva k lepšiemu držaniu na hlave. Relax Detská – Junior Lyžiarska helma Twister Visor spĺňa certifikáciu CE EN 1077: 2007, class B.

Giro Ratio

Giro Ratio

Hodnotenie: 5
45,60 €

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje regulovateľným a uzatvárateľným odvetrávaním. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Ratio umožňuje výškové nastavenie i prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Salomon Quest Access

Salomon Quest Access

Hodnotenie: 5
126,53 € 86,30 €

Kvalitní pánská přilba na sjezdové lyžování. Salomon Quest Access disponuje vysokým stupněm bezpečnosti díky EPS4D, které pomáhá rozptýlit energii při nárazu. Komfort pro lyžaře zajišťuje Custom Dial Fit system nabízející dobrou nastavitelnost a měkká vyjímatelná výstelka.

Relax Wild RH17

Relax Wild RH17

Hodnotenie: 5
62,57 € 32 €

Kvalitné prilba na zjazdové lyžovanie. Relax Wild RH17B je vyrobená technológiou IN-MOLD SHELL a vďaka ochrannej výstuhe CROSS PROTECT ponúka vysokú úroveň bezpečnosti. Helma disponuje systémom ACTIVE BOOST pre reguláciu prúdenia vzduchu vo vnútri prilby a bezpečnostným upínacím systémom DUAL FIX.

Atomic Revent+ Black

Atomic Revent+ Black

Hodnotenie: 5
99,30 € 68,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Extra ľahká pánska helma. Atomic Revent + ponúka vďaka konštrukcii In-Mold vysokú úroveň ochrany hlavy. Prilbu je možné jednoducho prispôsobiť podľa veľkosti hlavy a prateľná výstelka zaisťuje maximálny komfort. Ochrana i štýlový vzhľad v jednom.

Salomon Cruiser²

Salomon Cruiser²

Hodnotenie: 5
84,59 € 52,90 €

Kvalitná lyžiarska prilba. Salomon Cruiser² s Thin Shell technológiou zaručí maximálne pohodlie vďaka nízkej váhe a vysokej odolnosti. Technológia EPS 4D zaručuje vysokú úroveň bezpečnosti hlavy a Salomon Custom Dial System zabezpečí, že prilba padne ako uliata.

Salomon Driver

Salomon Driver

Hodnotenie: 5
237,40 € 160,70 €

Lyžiarska prilba s integrovaným štítom disponuje prelismi, ktoré zaisťujú kompatibilitu s dioptrickými okuliarmi. Škrupina EPS 4D ochráni vašu hlavu aj pri šikmom prudkom náraze. Salomon Driver S je bezpečná helma, ktorá nájde využitie aj pri jazde na snowboarde.

POC Fornix

POC Fornix

Hodnotenie: 5
171,79 € 101,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžařská a snowboardová přilba POC Fornix s širokou škálou velikostí a barev padne každému. EPS jádro a další nadstandardní bezpečnostní prvky. Velmi nízká váha a regulovatelný odvětrávací systém.

Salomon Icon² M

Salomon Icon² M

Hodnotenie: 5
99,40 € 65 €

Lyžiarska prilba s nízkym profilom skvele padne a tvorí úzku siluetu. Škrupina EPS 4D ochráni vašu hlavu aj pri šikmom prudkom náraze. Salomon Driver S Icon² M je opatrená audio systémom, vďaka ktorému môžete aj počas jazdy počúvať hudbu.

Giro Slingshot Mat

Giro Slingshot Mat

Hodnotenie: 5
58 € 33,70 €

Dizajnová detská prilba na zjazdové lyžovanie. Giro Slingshot ponúka kombináciu vysokej úrovne bezpečnosti vďaka konštrukcii In-Mold a komfortu pre malých lyžiarov. Prilba je veľmi ľahká a možno ju ľahko nastaviť tak, aby padla na každú detskú hlavu.

Atomic Count Xtd

Atomic Count Xtd

Hodnotenie: 5
129,41 € 83,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitní lyžařská helma ideální pro All-Mountain využití. Atomic Count Xtd je díky konstrukci Dual In-Mold velmi pevná a zároveň lehká. Přilba je vybavena záchranářskou technologií Recco a reflexními proužky na páscích pro uchycení brýlí.

Giro Launch

Giro Launch

Hodnotenie: 5
77,22 € 46,20 €

Dizajnová detská prilba na zjazdové lyžovanie. Giro Launch ponúka kombináciu vysokej úrovne bezpečnosti vďaka konštrukcii In-Mold a komfortu pre malých lyžiarov. Prilba je veľmi ľahká a možno ju ľahko nastaviť tak, aby padla na každú detskú hlavu.

Giro Nine

Giro Nine

Hodnotenie: 5
103,88 € 59,50 €

Nová generácia modelu prilby Giro Nine, ktorý je základným kameňom kolekcia prilieb Giro. Helma ponúka spoľahlivú ochranu pri zjazdovom lyžovaní. Nová Nine prináša kompletne redesignovaný profil s plnohodnotnou reguláciou ventilácie Thermostat a záruku kompatibility s okuliarmi Giro.

Alpina Sports Biom,A9059.1.80 51-54 cm
95,50 € 45,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje Hard shell konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou sú strategicky umiestnené ventilačné otvory pre optimálne odvetrávanie. Alpina Sports Biom , A9059.1.80 je vybavená vnútornou vyberateľnou a prateľnou vložkou.

Alpina Sports Grap Visor HM
203,33 € 129,90 €

Unisex lyžiarska prilba Grap Visor HM je najpredávanejší model heliem Alpina Grap 2.0 novo so vstavaným visorom. Skvele sedí na hlave a má ľahko nastaviteľnú veľkosť.

Atomic Count

Atomic Count

Hodnotenie: 5
98,51 € 66 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitní lyžařská helma ideální pro All-Mountain využití. Atomic Count je díky konstrukci In-MoldHolo Core velmi pevná a zároveň lehká. Přilba je vybavena reflexními proužky na páscích pro uchycení brýlí. Pohodlí je zajištěno vyjímatelnou výstelkou, kterou lze prát.

Salomon Quest Charge

Salomon Quest Charge

Hodnotenie: 5
149,20 € 98,30 €

Odľahčená lyžiarska prilba disponuje Airflow systémom, ktorý umožňuje regulovať prúdiaci vzduch a odvod tepla. Škrupina EPS 4D ochráni vašu hlavu aj pri šikmom prudkom náraze. Salomon Quest Charge má nastaviteľnú veľkosť. Súčasťou helmy je aj odnímateľná podšívka.

Giro Jackson MIPS

Giro Jackson MIPS

Hodnotenie: 5
162,54 € 103 €

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje moderným odvetrávaním Passive Aggressive Venting. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Jackson MIPS umožňuje výškové nastavenie i prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Alpina Sports Carat

Alpina Sports Carat

Hodnotenie: 5
69,13 € 41,50 €

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je zateplený chránič krku a polstrované chrániče uší. Ventilačný systém zabezpečí optimálne odvetrávanie. Alpina Sports Carat je vybavená vyberateľnou prateľnou vložkou.

Uvex PRIMO prosecco

Uvex PRIMO prosecco

Hodnotenie: 5
129,82 € 87,60 €

Všestranná lyžařská přilba. Uvex PRIMO prosecco zaujme kombinací stylového designu a maximální bezpečnosti. Přilba je vybavena komfortním zapínáním Monomatic a přizpůsobí se díky technologii IAS 3D každé hlavě. Pohodlí zajišťuje odnímatelná pratelná výstelka a uzavíratelný ventilační systém Hardshell.

Atomic Mentor Jr

Atomic Mentor Jr

Hodnotenie: 5
36,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečná zjazdová prilba určená pre juniorov. Atomic Mentor Jr disponuje konštrukciou In-Mold, vďaka ktorej ponúka vysokú úroveň bezpečnosti pri zachovaní príjemne nízkej hmostnosti. Komfort pre malých lyžiarov zaisťuje vyberateľná mäkká výstelka, ktorá je prateľná.

Bollé Might Visor

Bollé Might Visor

Hodnotenie: 5
193,70 € 106,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska helma10 vetracími otvormi disponuje integrovaným štítom. Je kompatibilná aj s dioptrickými okuliarmi. Je vybavená hypoalergénnymi a priedušnými materiálmi, ktoré zaisťujú pohodlné nosenie. Bollé Might Visor má v balení látkové puzdro.

Giro Era

Giro Era

Hodnotenie: 4,8
103,83 € 61,10 €

Kvalitná dámska prilba. Giro Era je vďaka konštrukcii In-Mold extrémne pevná a bezpečná. Helma padne dobre na každú hlavu, pretože je vybavená systémom nastavenia Vertical Tuning a In Form Fit System. Prilba má nízky profil, ktorý zabezpečuje, že veľmi dobre vyzerá.

Alpina Sports Grap 2.0

Alpina Sports Grap 2.0

Hodnotenie: 4,8
115,48 € 75,10 €

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je zateplený chránič krku a odnímateľné kryty uší. Alpina Sports Grap 2.0 je vybavená ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie a vyberateľnou prateľnou vložkou.

Uvex P1US 2.0

Uvex P1US 2.0

Hodnotenie: 4,8
104,57 € 60,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžařská přilba Uvex P1US 2.0 spojuje technologie s pohodlím uživatele. I při nízké váze helma splňuje nejpřísnější bezpečnostní standardy. Díky dobré ventilaci udrží vaši hlavu po celý den v suchu.

Relax Lyžiarska helma Stealth
109,04 € 73,40 €

Lyžiarska prilba s integrovaným štítom disponuje konštrukciou In-Mold, ktorá činí helmu veľmi odolnou voči nárazu. Je vybavená 14 ventilačnými otvormi a a systémom ACTIVE BOOST pre optimálne odvetrávanie. Relax Lyžiarska prilba Stealth je opatrená ergonomicky tvarovanou a antibakteriálnou výstelkou SOFT SENSE.

Alpina Sports Biom

Alpina Sports Biom

Hodnotenie: 4,5
96,87 € 64,90 €

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje Hard shell konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou sú strategicky umiestnené ventilačné otvory pre optimálne odvetrávanie. Alpina Sports Biom je vybavená vnútornou vyberateľnou a prateľnou vložkou.

Uvex MANIC PRO

Uvex MANIC PRO

Hodnotenie: 4
69,72 € 64,30 €

Snadno upravitelná přilba pro mladé lyžaře. Výrobce Uvex připravil helmu MANIC PRO se zvláštním důrazem na bezpečnost. Technologie InMould garantuje vysokou odolnost proti nárazu a díky většímu pokrytí krku a spánkové oblasti spolehlivě ochrání každého juniora. Manipulaci usnadňuje systém zapínání Fast Adapting System.

Relax Lyžiarska prilba Wild
69,10 € 41,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska zimná prilba s pevnostným riešením In-Mold Shell. Ventilačný systém Active Boost so 14 špeciálne umiestnenými otvormi. Antibakteriálna vložka Soft Sense k odvodu vlhkosti. Relax Lyžiarska prilba Wild je opatrená výstuhou Cross Protect a spĺňa certifikáciu CE EN 1077: 2007, class B.

Alpina Sports Grap 2.0

Alpina Sports Grap 2.0

Hodnotenie: 4
110,74 € 69,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Unisex lyžiarska prilba Alpina Grap 2.0 je najpredávanejší model heliem Alpina Grap 2.0 v novom vzhľade. Skvele sedí na hlave a má ľahko nastaviteľnú veľkosť.

Mango Wind Free

Mango Wind Free

Hodnotenie: 3,5
73,70 € 56,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Mango Wind Free je ľahučká prilba na lyže a snowboard. Vďaka univerzálnemu upínaciemu systému Run System skvele padne a drží na hlave.

Mango Rocky

Mango Rocky

Hodnotenie: 3
58,89 € 42,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Mango Rocky je pohodlná detská prilba na lyže a snowboard, ktorá poskytuje dostatočné bezpečie, a ľahké zapínanie.

Bliz Head Cover Mips

Bliz Head Cover Mips

Hodnotenie: 1
154,70 € 76,90 €

Lyžiarska helma26 vetracími otvormi poskytuje vďaka konštrukcii In-Mold a vložke MIPS vysokú ochranu hlavy. Je vyrobená z hypoalergénnych a priedušných materiálov, ktoré zaisťujú pohodlné nosenie. Bliz Head Cover Mips má odnímateľné a prateľné vnútorné polstrovanie.

Relax Lyžiarska helma Stealth - rozbalené-46%
116,02 € 61,50 €

Rozbalené

Lyžiarska prilba s integrovaným štítom disponuje konštrukciou In-Mold, ktorá činí helmu veľmi odolnou voči nárazu. Je vybavená 14 ventilačnými otvormi a a systémom ACTIVE BOOST pre optimálne odvetrávanie. Relax Lyžiarska prilba Stealth je opatrená ergonomicky tvarovanou a antibakteriálnou výstelkou SOFT SENSE.

Kask prilba CLASS SPORT Black
358 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžařská helma Kask Class Sport se zabudovaným zorníkem je vhodná i pro lyžaře s brýlemi.

Atomic prilba Count AMID RS
193 €

Posledný kus za túto cenu!

Helma Atomic Count AMID RS ochráni aj tých najväčších pretekárov.

Salomon prilba ICON2 C. AIR White
151 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámská univerzální sportovní helma s maximální ochranou a nastavitelnou velikostí pomocí nafukovacího polštářku zabudovaného v helmě.

Uvex prilba P1US pink
107 €

Lyžařská helma s nízkou hmotností zároveň splňující přísné bezpečnostní normy.

CASCO prilba CX-3 Icecube
151 €

Stylová helma Casco v modré barvě.se systémem Magnet Link pro upevnění magnetických brýlí Casco FX.

Briko prilba Mongibello Matt champagne
171 €

Posledný kus za túto cenu!

Pevná lyžařská helma Briko Mongibello pro pány má odnímatelné kryty uší a zadní spoiler. Navíc technologie Polygiene® zabraňuje množení plísní a hub.

Salomon prilba PEARL2 WHITE
87 €

Univerzální dámská sportovní helma se zvýšenou ochranou. Velikost lze upravit otočným kolečkem.

Atomic prilba REVENT+Lf Blk
134 €

Lyžiarska prilba, ktorá nielen dobre vyzerá, ale predovšetkým sa vyznačuje vysokou mierou ochrany a ľahkosti materiálu. Ľahká je predovšetkým vďaka Holo jadru, ktoré je mimoriadne odolné.

Lyžiarske prilby

Potrebujete kvalitnú lyžiarsku prilbu, než vyrazíte na svahy? Na MALL.sk. si iste vyberiete. Ponúkame bohatý výber dizajnov aj spracovanie dámskych, pánskych i detských bezpečných lyžiarskych heliem!

Lyžiarske helmy vysokej kvality môžete kúpiť od výrobcov, ako sú Atomic, Salomon, Alpina Sports, Giro, POC, Uvex a mnohých ďalších. Pred odchodom na svah si skontrolujte tiež viazanie a lyžiarske topánky.

Vyberajte tiež z rady kvalitných zjazdových lyží originálneho dizajnu, nezabudnite na štýlové lyžiarske bundy a hrejivé lyžiarske rukavice!