Alpina Sports Carat LX - rozbalené-30%
73,70 € 51,10 €

Rozbalené

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je zateplený chránič krku a polstrované chrániče uší. Ventilačný systém zabezpečí optimálne odvetrávanie. Alpina Sports Carat LX je opatrený vyberateľnou prateľnou vložku.

Alpina Sports Carat LX - rozbalené-54%
73,70 € 33,50 €

Rozbalené

Ľahká detská lyžiarska prilba Alpina Carat LX s IN-MOLD technológiou a prispôsobivými chráničmi uší. Skvele sedí na hlave, má ľahko nastaviteľnú veľkosť a štýlový moderný vzor.

Bollé B-Rent - rozbalené-59%
93,26 € 38 €

Rozbalené

Kvalitní lyžařská helma12 větracími otvory poskytuje díky ABS konstrukci vysokou ochranu hlavy. Je vyrobena z hypoalergenních a prodyšných materiálů, které zajišťují pohodlné nošení. Bollé B-Rent má nastavitelnou velikost a klip na lyžařské brýle.

Mango Přilba Volcano Pro - rozbalené-56%
132,50 € 57,30 €

Rozbalené

Lyžařská přilba s visorem a 18 ventilačními otvory. Mango Přilba Volcano Pro je vybavena měkkými kryty uší i univerzálním upínacím systémem RUN SYSTEM, díky kterému můžete pomocí regulačního kolečka snadno přizpůsobit přilbu velikosti vaší hlavy.

Relax Lyžiarska helma Stealth - rozbalené-50%
116,02 € 56,90 €

Rozbalené

Lyžiarska prilba s integrovaným štítom disponuje konštrukciou In-Mold, ktorá činí helmu veľmi odolnou voči nárazu. Je vybavená 14 ventilačnými otvormi a a systémom ACTIVE BOOST pre optimálne odvetrávanie. Relax Lyžiarska prilba Stealth je opatrená ergonomicky tvarovanou a antibakteriálnou výstelkou SOFT SENSE.

Alpina Sports Jump 2.0 HM - rozbalené-51%
230,30 € 112,60 €

Rozbalené

Prilba **na snowboard a lyžovanie so štítom disponuje **Hard shell **konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je **mikroflísový golier a odnímateľné kryty uší. Alpina Sports Jump 2.0 HM je opatrená ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie a príjemné ochladenie.

Bollé Quickster - zánovné-67%
104,92 € 34,30 €

Zánovné

Dětská lyžařská helma20 větracími otvory poskytuje díky ABS konstrukci výbornou ochranu hlavy. Je vyrobena z hypoalergenních a prodyšných materiálů, které zajišťují pohodlné nošení. Bollé Quickster má nastavitelnou velikost a padne tak každému dítěti.

Giro Slingshot Mat - rozbalené-61%
58 € 22,60 €

Rozbalené

Dizajnová detská prilba na zjazdové lyžovanie. Giro Slingshot ponúka kombináciu vysokej úrovne bezpečnosti vďaka konštrukcii In-Mold a komfortu pre malých lyžiarov. Prilba je veľmi ľahká a možno ju ľahko nastaviť tak, aby padla na každú detskú hlavu.

Relax Lyžiarska prilba Wild - rozbalené-48%
69,10 € 35,70 €

Rozbalené

Dámska zimná prilba s pevnostným riešením In-Mold Shell. Ventilačný systém Active Boost so 14 špeciálne umiestnenými otvormi. Antibakteriálna vložka Soft Sense k odvodu vlhkosti. Relax Lyžiarska prilba Wild je opatrená výstuhou Cross Protect a spĺňa certifikáciu CE EN 1077: 2007, class B.

Salomon Driver - rozbalené-52%
237,40 € 113,50 €

Rozbalené

Lyžiarska prilba s integrovaným štítom disponuje prelismi, ktoré zaisťujú kompatibilitu s dioptrickými okuliarmi. Škrupina EPS 4D ochráni vašu hlavu aj pri šikmom prudkom náraze. Salomon Driver S je bezpečná helma, ktorá nájde využitie aj pri jazde na snowboarde.

Alpina Sports Carat Kids - zánovné-36%
66,30 € 42 €

Zánovné

Ľahká detská lyžiarska prilba Alpina Carat Kids s IN-MOLD technológiou a prispôsobivými chráničmi uší. Skvele sedí na hlave, je veľmi pohodlná a má ľahko nastaviteľnú veľkosť.

Alpina Sports Carat kids Jr Happy Pinguin - zánovné-18%
66,30 € 54,10 €

Zánovné

Dievčenská lyžiarska prilba Alpina Carat JR s veselým tučniakom, ktorú si vaše dieťa zamiluje. Má nastaviteľný systém pre prispôsobenie sa veľkosti hlavy a dostatok vetracích otvorov, takže zaručí maximálny komfort a bezpečie.

Alpina Sports Carat LX - zánovné-64%
73,70 € 26,20 €

Zánovné

Ľahká detská lyžiarska prilba Alpina Carat LX s IN-MOLD technológiou a prispôsobivými chráničmi uší. Skvele sedí na hlave, má ľahko nastaviteľnú veľkosť a štýlový moderný vzor.

Alpina Sports Grap 2.0 - zánovné-18%
110,74 € 90,50 €

Zánovné

Unisex lyžiarska prilba Alpina Grap 2.0 je najpredávanejší model heliem Alpina Grap 2.0 v novom vzhľade. Skvele sedí na hlave a má ľahko nastaviteľnú veľkosť.

Alpina Sports Jump 2.0 VM - rozbalené-53%
287,90 € 135,10 €

Rozbalené

Prilba na snowboard a lyžovanie so štítom disponuje Hard shell konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je mikroflísový goliera odnímateľné kryty uší. Alpina Sports Jump 2.0 VM je opatrená ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie a príjemné ochladenie.

Giro Ratio - rozbalené-53%

Giro Ratio - rozbalené

Hodnotenie: 3
80,75 € 37,90 €

Rozbalené

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje regulovateľným a uzatvárateľným odvetrávaním. Je kompatibilná so všetkými okuliarmi tejto značky a vďaka odvetrávaniu Stack Vent sa nebudú toľko zahmlievať. Giro Ratio umožňuje výškové nastavenie i prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Giro Union MIPS - rozbalené-55%
159,95 € 70,40 €

Rozbalené

Prilba na snowboard a lyžovanie disponuje vložkou MIPS, ktorá chráni hlavu pred prudkým rotačným trhnutím. Súčasťou helmy sú aj antibakteriálne výstelky zabraňujúce zápachu. Giro Union MIPS umožňuje výškové nastavenie aj prispôsobenie veľkosti obvodu ergonomickým kolieskom.

Relax Lyžiarska helma Stealth - rozbalené-54%
109,04 € 49,20 €

Rozbalené

Lyžiarska prilba s integrovaným štítom disponuje konštrukciou In-Mold, ktorá činí helmu veľmi odolnou voči nárazu. Je vybavená 14 ventilačnými otvormi a a systémom ACTIVE BOOST pre optimálne odvetrávanie. Relax Lyžiarska prilba Stealth je opatrená ergonomicky tvarovanou a antibakteriálnou výstelkou SOFT SENSE.

Salomon Mirage S - rozbalené-21%
192 € 150,40 €

Rozbalené

Moderná dámska prilba so zorným štítkom na zjazdové lyžovanie. Salomon Mirage S sa vyznačuje hybridnou konštrukciou, ktorá zaisťuje bezpečnosť pri zachovaní ľahkosti. Prilba je vďaka výstelke AdvancedSkin ActiveDry z vlny Merino veľmi komfortná. Prilba je vybavená zorným štítkom, ktorý perfektne padne na každú tvár.

Salomon Pearl² - zánovné-61%
76,53 € 29,80 €

Zánovné

Stylová dámská přilba na sjezdové lyžování. Salomon Pearl² konstrukce Thin Shell je extrémně pevná a zároveň velmi lehká. Pohodlí je zajištěno vyjímatelnou pratelnou výstelkou a komfortními chrániči usí 3D Sound System Earpads.

Salomon Quest Charge - rozbalené-55%
149,20 € 66,70 €

Rozbalené

Odľahčená lyžiarska prilba disponuje Airflow systémom, ktorý umožňuje regulovať prúdiaci vzduch a odvod tepla. Škrupina EPS 4D ochráni vašu hlavu aj pri šikmom prudkom náraze. Salomon Quest Charge má nastaviteľnú veľkosť. Súčasťou helmy je aj odnímateľná podšívka.

Uvex Junior Visor Pro - zánovné-26%
135,67 € 99,30 €

Zánovné

Dětská lyžařská přilba se štítem Uvex Junior Visor Pro nabízí kombinaci maximální ochrany, komfortu. Ještě větší komfort díky štítu, který chrání oči před oslněním nebo nepřízní počasí. Vnitřní polstrování je hypoalergenní a vyjímatelné.

Salomon Quest Access - rozbalené-59%
126,53 € 51,50 €

Rozbalené

Kvalitní pánská přilba na sjezdové lyžování. Salomon Quest Access disponuje vysokým stupněm bezpečnosti díky EPS4D, které pomáhá rozptýlit energii při nárazu. Komfort pro lyžaře zajišťuje Custom Dial Fit system nabízející dobrou nastavitelnost a měkká vyjímatelná výstelka.

Alpina Sports Biom,A9059.1.80 51-54 cm - zánovné-80%
95,50 € 19 €

Zánovné

Přilba na snowboard a lyžování disponuje Hard shell konstrukcí, která ji činí velmi odolnou a bezpečnou. Součástí jsou strategicky umístěné ventilační otvory pro optimální odvětrávání. Alpina Sports Biom,A9059.1.80 je opatřena vnitřní vyjímatelnou a pratelnou vložkou.

Alpina Lyžiarska helma Grap 2.0, 54 - 57 cm - zánovné-13%
55,80 € 48 €

Zánovné

Univerzálna veľmi obľúbená lyžiarska prilba Alpina v novom dizajne je vybavená technológiami Run System a Inmold Tec. Krytky uší možno oddeliť a vnútro helmy je vymeniteľný. Nastaviteľná ventilácia AIR STREAM CONTROL a technológie NECKWARMER pre ešte väčší komfort.

Alpina Sports Carat,A9035.1.30 48-52 cm - rozbalené-31%
68,60 € 47,30 €

Rozbalené

Detská prilba na snowboard a lyžovanie disponuje In-Mold konštrukciou, ktorá ju robí veľmi odolnou a bezpečnou. Súčasťou je zateplený chránič krku a polstrované chrániče uší. Ventilačný systém zabezpečí optimálne odvetrávanie. Alpina Sports Carat, A9035.1.30 je vybavená vyberateľnou prateľnou vložkou.

Lyžiarske prilby

Potrebujete kvalitnú lyžiarsku prilbu, než vyrazíte na svahy? Na MALL.sk. si iste vyberiete. Ponúkame bohatý výber dizajnov aj spracovanie dámskych, pánskych i detských bezpečných lyžiarskych heliem!

Lyžiarske helmy vysokej kvality môžete kúpiť od výrobcov, ako sú Atomic, Salomon, Alpina Sports, Giro, POC, Uvex a mnohých ďalších. Pred odchodom na svah si skontrolujte tiež viazanie a lyžiarske topánky.

Vyberajte tiež z rady kvalitných zjazdových lyží originálneho dizajnu, nezabudnite na štýlové lyžiarske bundy a hrejivé lyžiarske rukavice!