Bollé B-Rent
93,26 € 59,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitní lyžařská helma12 větracími otvory poskytuje díky ABS konstrukci vysokou ochranu hlavy. Je vyrobena z hypoalergenních a prodyšných materiálů, které zajišťují pohodlné nošení. Bollé B-Rent má nastavitelnou velikost a klip na lyžařské brýle.

Bollé Millenium Matte Black Flash
88,90 €

Prvotřídní sjezdová helma8 větracími otvory. Hybridní konstrukce spojující technologii In-Mold a Hardshell zajišťuje vysokou ochranu hlavy při zachování nízké hmotnosti. Bollé Millenium Matte Black Flash disponuje odnímatelnou pratelnou výstelkou a náušníky.

Bollé Quickster
104,92 € 78 €

Dětská lyžařská helma20 větracími otvory poskytuje díky ABS konstrukci výbornou ochranu hlavy. Je vyrobena z hypoalergenních a prodyšných materiálů, které zajišťují pohodlné nošení. Bollé Quickster má nastavitelnou velikost a padne tak každému dítěti.

Bollé Backline Visor
266,90 € 210,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska helma10 vetracími otvormi disponuje integrovaným štítom. Kompatibilná aj s dioptrickými okuliarmi. Je vyrobená z hypoalergénnych a priedušných materiálov, ktoré zaisťujú pohodlné nosenie. Bollé Backline Visor majú v balení látkové puzdro a náhradný štít.

Bollé Might Visor

Bollé Might Visor

Hodnotenie: 5
193,70 € 105,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarska helma10 vetracími otvormi disponuje integrovaným štítom. Je kompatibilná aj s dioptrickými okuliarmi. Je vybavená hypoalergénnymi a priedušnými materiálmi, ktoré zaisťujú pohodlné nosenie. Bollé Might Visor má v balení látkové puzdro.

Lyžiarske prilby

Potrebujete kvalitnú lyžiarsku prilbu, než vyrazíte na svahy? Na MALL.sk. si iste vyberiete. Ponúkame bohatý výber dizajnov aj spracovanie dámskych, pánskych i detských bezpečných lyžiarskych heliem!

Lyžiarske helmy vysokej kvality môžete kúpiť od výrobcov, ako sú Atomic, Salomon, Alpina Sports, Giro, POC, Uvex a mnohých ďalších. Pred odchodom na svah si skontrolujte tiež viazanie a lyžiarske topánky.

Vyberajte tiež z rady kvalitných zjazdových lyží originálneho dizajnu, nezabudnite na štýlové lyžiarske bundy a hrejivé lyžiarske rukavice!