Bliz Strike Visor
155,46 € 77,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžařská helma12 větracími otvory a vyměnitelným zorníkem poskytuje díky konstrukci In-Mold vysokou ochranu hlavy. Je vyrobena z hypoalergenních a prodyšných materiálů, které zajišťují pohodlné nošení. Bliz Strike Visor má odnímatelné a pratelné vnitřní polstrování.

Bliz Head Cover Mips

Bliz Head Cover Mips

Hodnotenie: 1
154,70 € 77,70 €

Lyžiarska helma26 vetracími otvormi poskytuje vďaka konštrukcii In-Mold a vložke MIPS vysokú ochranu hlavy. Je vyrobená z hypoalergénnych a priedušných materiálov, ktoré zaisťujú pohodlné nosenie. Bliz Head Cover Mips má odnímateľné a prateľné vnútorné polstrovanie.

Lyžiarske prilby

Potrebujete kvalitnú lyžiarsku prilbu, než vyrazíte na svahy? Na MALL.sk. si iste vyberiete. Ponúkame bohatý výber dizajnov aj spracovanie dámskych, pánskych i detských bezpečných lyžiarskych heliem!

Lyžiarske helmy vysokej kvality môžete kúpiť od výrobcov, ako sú Atomic, Salomon, Alpina Sports, Giro, POC, Uvex a mnohých ďalších. Pred odchodom na svah si skontrolujte tiež viazanie a lyžiarske topánky.

Vyberajte tiež z rady kvalitných zjazdových lyží originálneho dizajnu, nezabudnite na štýlové lyžiarske bundy a hrejivé lyžiarske rukavice!