Daunen Step Perina zo špeciálne upraveného polyesterových vlákien v bavlnenom poťahu, 155 x 220 cm, Classic Winter

Daunen Step Perina zo špeciálne upraveného polyesterových vlákien v bavlnenom poťahu, 155 x 220 cm, Classic Winter

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Perina zo špeciálne upraveného polyesterových vlákien v bavlnenom poťahu Soft Batiste je tou správnou voľbou pre váš zdravý spánok. Rozmer periny 155 × 220 cm, najvyšší teplotný bod Classic Winter. Váha periny 680 g / m2. Celý popis
218,90 €
Vrátane DPH

Na objednanie u partnera

6.12.2021 - 9.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100054126499

Popis

Polyesterové periny NEOSTEP 400 patrí medzi produktmi talianskej spoločnosti DaunenStep a sú vyrobené zo špeciálne upraveného jemného nadýchaného polyesterového vlákna.

DaunenStep je talianska rodinná firma, ktorá bola založená už v roku 1907 a ktorej ručne vyrábané periny patria ku špičkám na trhu . Prémiovej rady perín a vankúšov od DaunenStepu pochádza z ateliéru Eccel, ktorý je pomenovaný po rodine Eccel, ktorým spoločnosti už od založenia patrí.
Za kvalitu produktov DaunenStepu ručí početné certifikáty. Jedným z nich je napríklad Oeko-Tex 100, ktorý je najdôležitejšou ekologickú známkou v textilnom svete. Produkty s týmto označením boli analyzované medzinárodným inštitútom pre výskum a testovanie v odbore nezávadnosti textílií, čo zaručuje ich nezávadnosť pre človeka.
čne vyrábané periny talianskej značky DaunenStep patrí ku špičkám na trhu. DaunenStep je talianska rodinná firma, ktorá bola založená už v roku 1907. Medzi prémiovej rady perín a vankúšov tejto firmy patrí periny s označením ateliér Eccel. Kvalitu produktov garantujú DaunenStepu početné certifikáty.

Zloženie:
materiál poťahu – 100% bavlna, Soft Batiste
materiál výplne – 100% veľmi jemný nadýchaný polyester
Teplotné podmienky:
Firma DaunenStep vyrába periny v niekoľkých variantoch vhodných do rôznych teplotných podmienok. Artic Winter – vhodné do naozaj mrazivého klímy
Cold Winter – vhodné do chladných klimatických podmienok, do málo vykurovaných priestorov
Classic Winter – vhodné do miernej zimy, do stredne vykurovaných priestorov
MID Season – vhodné do teplejšieho podnebia, do dobre vykurovaných priestorov
V našich teplotných podmienkach odporúčame na zimu periny Cold Winter. V prípade, že by ste chceli perinu na leto, najvhodnejšie budú periny MID Season.

Údržba:
Periny z polyesteru je možné prať na 95 ° C a sušiť v sušičke na max 120 ° C. Periny môžete tiež nechať vyčistiť v čistiarni.
Odporúčame ich prať raz za dva alebo tri roky. U vankúšov sa odporúča pranie aj dvakrát ročne.

V rámci každodennej údržby je vhodné periny najskôr nechať vyvetrať a až potom zastýlat posteľ.